Bardzo długo czekaliśmy na otwarcie Urban Outfitters w Polsce. Na szczęście już niewiele dzieli nas od daty otwarcia pierwszego sklepu amerykańskiej sieciówki w naszym kraju. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że butik powstanie w zrewitalizowanej Elektrowni Powiśle w Warszawie. Niestety otwarcie sklepu opóźniło się ze względu na pandemię koronawirusa. Jednak od zeszłego tygodnia trwa odmrażanie gospodarki, zgodnie z którym nastąpiło otwarcie m.in. galerii handlowych z wyłączeniem stref gastronomicznych. W związku z tym poznaliśmy dokładną datę otwarcia pierwszego w Polsce sklepu Urban Outfitters! Sprawdźcie poniżej, kiedy zrobicie zakupy. 

Urban Outfitters w Polsce – znamy dokładną datę otwarcia pierwszego sklepu

Urban Outfitters jest amerykańską sieciówką, popularną na całym świecie. Marka ma kilkadziesiąt salonów w Stanacj Zjednoczonych, Kanadzie, a także w Europie, m.in. w Londynie, Berlinie i Paryżu. A teraz także w Polsce. Pierwszy sklep otworzy się na terenie Elektrowni Powiśle już 20 maja! Wsród czynnych butików znalazły się również Converse, Weekday, COS, Levi’s i wiele więcej. Część handlowa z wyłączeniem strefy gastronomicznej będzie czynna dla klientów od poniedziałku do soboty od godz. 10:00 do 22:00 i od godz. 10:00 do 21:00 w niedziele, z wyłączeniem niedziel wolnych od handlu.

Kolekcja „Friends” w Urban Outfitters – od teraz możecie mieć w domu Central Perk >>>

Urban Outfitters to jeden z ulubionych sklepów influencerek i blogerek modowych na czele z Jessiką Mercedes. Oprócz ubrań, wpisujących się w najnowsze trendy (amerykańska sieciówka jest na bieżąco ze streestyle’owymi tendencjami i jeżeli coś jest popularnego na Instagramie, w natychmiastowym tempie trafia na wieszak Urban Outfitters), marka ma w ofercie designerskie dodatki do wnętrz – od pościeli i zasłon po dyfuzory powietrza oraz ramki na zdjęcia. Znajdziecie tam również książki, płyty winylowe oraz inne akcesoria, takie jak obudowy na smartfony i planszówki. Urban Outfitters często wypuszcza kolekcje, inspirowane kultowymi produkcjami filmowymi. Niedawno sieciówka stworzyła linię dodatków do domu w stylu „Przyjaciół”, w której znalazły się m.in. kubki, ramki oraz chodnik z napisem „Central Perk”. Nie możemy się doczekać otwarcia Urban Outfitters w Polsce! A to już bardzo niedługo. Planujecie zakupy?