„Usta Usta”: Kultowy polski serial powraca na ekrany po 10 latach! Premiera 4. sezonu już dziś, 6 września 2020 roku!

Pamiętam, jak 10 lat temu czekałam na każdy nowy odcinek. Zresztą nie tylko ja, ale i cała moja rodzina. I nie byliśmy w tym odosobnieni. Serial „Usta Usta” przyciągał przed ekrany rzesze telewidzów. I nie trzeba było czekać długo, by doczekał się statusu kultowego. Pokochaliśmy go za doborową obsadę (o tym za chwilę), świetną realizację, a także doskonałe poczucie humoru, które nierzadko pozwalało odwrocić uwagę od nie zawsze łatwych tematów poruszanych w serialu – w końcu traktował o życiowych dylematach – dotyczących nie tylko pracy, ale przede wszystkim relacji międzyludzkich – przyjaźni i związków. Też oglądałyście? Mamy dla Was dobrą wiadomość – 10 lat po emisji pierwszego odcinka serial powraca. Premiera najnowszego, 4. sezonu, „Usta Usta” już dziś – w niedzielę, 6 września 2020 roku o godzinie 21.30. Koniecznie włączcie więc TVN.

Lubisz „Seks w wielkim mieście”? Te (podobne) seriale też warto obejrzeć >>>

„Usta Usta” – o czym będzie 4. sezon kultowego polskiego serialu?

W rolach głównych, podobnie jak 10 lat temu, zobaczymy Magdalenę Popławską, Sonię Bohosiewicz, Pawła Wilczaka, Wojciecha Mecwaldowskiego i Marcina Perchucia. Obok nich pojawią się jednak nowe twarze: Wiktoria Filus, Anna Czartoryska-Niemczycka, Roman Frankl, Maciej Marcin Tomaszewski, Aniela Płudowska, Olga Rayska, Oliwia Ogorzelska, Łukasz Gawroński. Większą niż dotychczas rolę będzie mieć także Magdalena Walach. Życie trzech par, które poznaliśmy w pierwszym sezonie, zdążyło bowiem trochę się zagmatwać. Nie wszystkie związki przetrwały, pojawili się nowi partnerzy, dzieci już prawie dorosły. Pojawiły się także zupełnie nowe problemy. Przykłady?

Pracujący na kontrakcie w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) zaskakuje przyjaciół decyzją o ślubie z nowo poznaną młodziutką Sarą, co zostaje przyjęte dość sceptycznie – także przez jego syna, Leona. Piotrek z Izą (Mecwaldowski i Bohosiewicz) wychowują dwójkę dorastających dzieci i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie borykali się z kłopotami finansowymi, które powodują szereg konsekwencji – w tym dla ich relacji. Krzysztof (Perchuć) jest nieszczęśliwy w swoim drugim małżeństwie i coraz częściej powraca myślami do małżeństwa z Agnieszką (Popławska). Na jej drodze pojawia się jednak pewien milioner. Do czego to wszystko doprowadzi? Zobaczcie sami. „Usta Usta” już dziś, o godzinie 21.30 na TVN.

PS. Jeśli potrzebujecie przypomnieć sobie poprzednie sezony, znajdziecie je na Playerze. Warto!

Serial „Słodkie kłamstewka” doczeka się nowej wersji. I to od twórców „Riverdale”! >>>

 

Zobacz także: