Vanessa Hudgens rzadko eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Przez lata pozostawała wierna długim włosom w odcieniach brązu (od jaśniejszych przez czekoladowe, a na tych naprawdę ciemnych, wręcz zbliżonych do czerni kończąc), które stylizowała na różne sposoby przy okazji wydarzeń branżowych. Nic więc dziwnego, że jej ostatnia metamorfoza wywołała tak duże poruszenie w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Teraz wygląda zupełnie inaczej.

Vanessa Hudgens przeszła spektakularną metamorfozę

Vanessa Hudgens opublikowała post na Instagramie, który wywołał niemałe poruszenie wśród jej fanek i fanów. Zmieniła kolor włosów na bardzo jasny, a zarazem ciepły odcień blondu, do tego mocno rozjaśniła brwi (to bleached brows, czyli popularny od kilku miesięcy trend w stylizacji – gwiazdy i influencerki go uwielbiają). Na zdjęciu, które możecie zobaczyć na jej oficjalnym profilu, a także poniżej, ma na sobie lateksowy płaszcz i szeroki naszyjnik. Uwagę zwracają również usta pomalowane szminką w (bardzo modnym) odcieniu koralowej czerwieni. 

Kim ona w ogóle jest – spytała Vanessa Hudgens w opisie postu opublikowanego na Instagramie. 

Vanessa Hudgens wygląda jak Lady Gaga w blond włosach i bleached brows 

Vanessa Hudgens jest nie do poznania w takim wydaniu. Przypomina inną gwiazdę. Jej fanki i fani nie kryją zachwytu. Zgodnie przyznają, że w blond włosach, bleached brows oraz stylizacji z lateksowym płaszczem w roli głównej wygląda jak Lady Gaga. Pod opublikowanym na początku tygodnia zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy w stylu: Gaga, czy to ty? Albo: Gaga Hudgens

Kiedy jako nastolatka miałaś obsesję na punkcie Vanessy Hudgens i Lady Gagi, a teraz Vanessa postanowiła przebrać się za Lady Gagę – napisała jedna z fanek pod postem na profilu gwiazdy. 

Nie zabrakło także innych porównań, np. do bohaterek i bohaterów „Gry o Tron”, jak również „Rodu Smoka”, czyli prequelu hitowego serialu HBO. Możemy się domyślać, że obserwatorom i obserwatorkom głównej zainteresowanej całą sprawą chodzi o postaci z rodu Targaryen, który – podobnie jak Vanessa Hudgens po spektakularnej metamorfozie – mają bardzo jasne włosy i brwi. 

Dlaczego Vanessa Hudgens na taką przemianę? Niestety (na razie) tego nie wiadomo. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda takich produkcji jak „High School Musical”, „Spring Brakers” „Podróż na Tajemniczą Wyspę” czy „Zamiana z księżniczką” ma na głowie perukę, a zmiana jest chwilowa. W sieci można przeczytać, że chodzi o nowy projekt, w który jest zaangażowana albo (po prostu) o sesję zdjęciową.