Mówi o sobie, że jest ambitna, uczuciowa i pewna siebie. Vanessa Wietrzyk, czyli jedna z uczestniczek czwartego sezonu randkowego reality show TVN7 momentalnie znalazła się w centrum zainteresowania mieszkańców słynnego hotelu. Co więcej, atrakcyjna dziewczyna ze względu na swoją przeszłość i znajomości w show-biznesie przykuła także uwagę mediów, a w szczególności serwisów internetowych o życiu gwiazd.

Kim jest Vanessa z 4. edycji „Hotel Paradise”?

Vanessa Wietrzyk ma 22 lata i pochodzi z Trójmiasta. Obecnie mieszka w Gdańsku. Na co dzień prowadzi swój własny gabinet, w którym wykonuje makijaż permanentny. Spełnia się także w roli fotomodelki oraz tzw. ring girl, czyli dziewczyny, która wchodzi na ring między kolejnymi rundami sportów walki, np. niosąc znak wskazujący numer nadchodzącej rundy.

Uczestniczka „Hotel Paradise 4” od kilku lat współpracuje ze znaną organizacją mieszanych sztuk walki, KSW, gdzie rekrutacją i szkoleniem ring girls jeszcze do niedawna zajmowała się Blanka Lipińska. Vanessa i autorka bestsellerowych powieści erotycznych z serii „365 dni” dobrze się więc znają i mają sporo wspólnych zdjęć.

Jestem osobą, która zdecydowanie lubi się wyróżniać. Wchodząc do jakiegoś lokalu czy jakiegoś nowego miejsca, czuję na sobie spojrzenia innych. I to nie tylko ze strony przedstawicieli płci męskiej, ale również ze strony pań - mówi o sobie Vanessa.

Vanessa wyznała, że zdecydowała się na udział w „Hotel Paradise”, aby przede wszystkim przeżyć coś nowego i wyjść ze swojej strefy komfortu. Występ w programie zdecydowanie uważa za przygodę swojego życia. Czy w randkowym show udało się jej poznać kogoś, z kim stworzyła poważną relację? To musi trzymać w tajemnicy aż do zakończenia emisji finałowego odcinka. Wiemy za to, kto ma u niej największe szanse.

Mężczyzna moich marzeń powinien być wysoki, wysportowany, najlepiej z muskularną sylwetką, z pięknym uśmiechem, ale wiadomo, wygląd wyglądem, a najważniejszy jest charakter - stwierdziła.

Vanessa nie ukrywa też, że jest kobietą, którą raczej jest trudno zdobyć.

Potrafię być wybredna i ktoś naprawdę musi się natrudzić, żeby mnie zdobyć - powiedziała.

Vanessa Wietrzyk odpowiada na pytania o zmiany w swoim wyglądzie

Internauci są zgodni, że Vanessa jest niesamowicie piękną kobietą. Wielu z nich zastanawia się jednak, czy uroda uczestniczki „Hotel Paradise 4” nie jest w sporej mierze efektem inwazyjnych zabiegów i operacji plastycznych. Co ciekawe, atrakcyjna gdańszczanka nie ma niczego do ukrycia i chętnie odpowiada nawet na niezbyt dyskretne pytania swoich obserwatorów na ten temat. 22-latka niejednokrotnie zaprzeczyła stwierdzeniom, że powiększyła sobie usta i piersi oraz, że ma na zębach założone licówki. 

Osoby, które się znają, to zobaczą, że tutaj nie ma kwasu - mówi na nagraniu, na którym z bliska pokazuje swoje usta. - Nie zarzucajcie mi nieprawdy - dodała.

Vanessa przyznaje się jedynie do stosowania makijażu permanentnego, który sama wykonuje klientkom swojego salonu.

Zobacz także:

Vanessa Wietrzyk – Instagram

Vanessa robi w sieci prawdziwą furorę. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje na ten moment już niemal 90 tysięcy użytkowników serwisu. Jeśli chcecie dołączyć do tego stale powiększającego się grona i na bieżąco śledzić jej poczynania w życiu prywatnym i zawodowym, to podpowiadamy wam, że znajdziecie ją tam pod nazwą @vanessawietrzyk.