„Hotel Paradise” to jeden z najpopularniejszych programów randkowych w Polsce. Właśnie trwa czwarta edycja, w której (podobnie jak w przypadku poprzednich) uczestniczki oraz uczestnicy muszą brać udział w różnych zadaniach i dobierać się w pary, aby dotrzeć do finału, a następnie wybrać: miłość czy pieniądze? Natomiast nad całością czuwa Klaudia El Dursi. Co ciekawe, prowadząca show zabrała ostatnio głos w sprawie, która interesuje wiele widzek i widzów gorącego reality-show. A mianowicie czy w „Hotel Paradise” pojawią się pary jednopłciowe? 

Czy w „Hotel Paradise” pojawią się pary jednopłciowe? Klaudia El Dursi zabrała głos w tej sprawie!

Czy w „Hotel Paradise” pojawią się pary jednopłciowe? Klaudia El Dursi, która jest prowadzącą gorącego reality-show, skomentowała te doniesienia w jednym z ostatnich wywiadów. Podczas rozmowy z reporterem serwisu „Pudelek” przyznała, że nic na to nie wskazuje. 

„Wydaje mi się, że formuła naszego programu nie przewiduje czegoś takiego” – przyznała Klaudia El Dursi w wywiadzie dla serwisu Pudelek

Powód? Jak przyznała Klaudia El Dursi, byłoby to dość trudne pod względem logistycznym. Co więcej, wymagałoby zmiany (przynajmniej niektórych) zasad randkowego programu emitowanego w telewizyjnej Siódemce oraz na platformie Player. 

Warto wspomnieć, że wspomniany już wywiad odbył się w związku z nadchodzącą premierą „Finding Prince Charming”, czyli polskiej wersji programu „Kawaler do wzięcia” dla osób LGBT. Premiera nowego reality-show odbędzie się już 12 października 2021 roku. Będziecie oglądać?