Basia i Krzysztof z 3. edycji „Hotelu Paradise” zaskoczyli wszystkich informacją, że się zaręczyli, bo jeszcze kilka dni temu fanki i fani pary przewidywali koniec ich relacji. Stało się tak z powodu wpisu, który sugerował rozstanie bohaterów randkowego show TVN-u. W sieci jednak pojawił się filmik, na którym widać, jak Basia przyjmuje oświadczyny Krzysztofa. Zobaczcie sami!

Basia i Krzysztof z „Hotelu Paradise” – historia związku

Basia Pędlowska wygrała 3. edycję „Hotelu Paradise”, ale nie u boku Krzysztofa, a Krystiana! Włoch zdecydował się rzucić kulą na „ścieżce lojalności” i wybrać pieniądze. Mimo to, poinformował, że wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych podzieli się z pozostałymi finalistami. Jak się okazało po zakończeniu randkowego programu, relacja Basi i Krystiana nie przetrwała próby czasu. Bohaterka znalazła jednak szczęście u boku innego uczestnika show – Krzysztofa Śwista, który był jej najlepszym przyjacielem na rajskiej wyspie. Ich relację miłosną przewidziała prowadząca program – Klaudia El Dursi, która zwróciła uwagę na sposób w jaki mężczyzna patrzy na Basię. To kolejny dowód na to, że przyjaźni od zakochania dzieli tylko jeden krok.

Basia i Krzysztof z „Hotelu Paradise” zaręczyli się na wakacjach

Fanki i fani tej dwójki zdążyli zaniepokoić się faktem, że para przestała pokazywać się razem na Instagramie. Chwilę później Krzysztof zamieścił post, jasno sugerujący, że to koniec jego związku z Basią.

Nie jesteśmy już razem? Wszystko, co dobre szybko się kończy. Wulkan eksplodował i nie ma czego zbierać. Codziennie dostaje kilkanaście zapytań tej treści: "Gdzie Basia?", "Nie jesteście już razem?". Otóż kto śledzi mnie na bieżąco, wie, dlaczego jest tak, nie inaczej. Potrzebuje teraz spokoju, przestrzeni, skupieniu się na sobie w 100%. I wiele osób doskonale mnie rozumie, oczywiście są też przeciwnicy mojej decyzji. Każdy jest inny i czegoś innego oczekuje. Nowe nadchodzi małymi krokami. Mam ogromne wsparcie od Basi i na dzień dzisiejszy mi to naprawdę wystarcza. Chcę, aby w tym czasie skupiła się na sobie i zadbała najlepiej jak potrafi.

Po udostępnieniu odcinka vloga na YouTubie z wakacji w Turcji, na którym widać jak Krzysztof oświadcza się Basi, mężczyzna edytował post dopisując słowo „żarcik”. W dość nietypowy sposób poinformowali o tym swoich fanów i fanki, ponieważ w opisie filmiku nie ma żadnej wzmianki o zaręczynach. Dopiero w 5 minucie nagrania widzimy, jak Krzysztof klęka przed Basią, która jest w stroju kąpielowym, a potem ze szczęścia wskakuje Krzysztofowi na ręce.

„Hotel Paradise 3” vs. „Hotel Paradise 4”

Ten uwielbiany przez Polki i Polaków program randkowo-rozrywkowy w tym sezonie wzbudził masę emocji. Do tej pory mogliśmy podglądać przebywających na rajskiej wyspie uczestników, którzy szukają miłości, czemu nie rzadko towarzyszą liczne dramy. Tym razem jednak fanki i fani show poważnie zaniepokoili się sytuacją jednej z uczestniczek. Chodzi o Wiktorię, która według widzów była psychicznie maltretowana przez pozostałych uczestników 4. edycji „Hotelu Paradise”. Dziewczyna zdecydowała się opuścić program. Publiczności nie spodobał się brak reakcji TVN-u w tak poważnej sprawie,