Victoria Beckham – była spicetka, a obecnie wzięta projektantka i David Beckham – zawodowy piłkarz od lat byli jedną z ulubionych par show biznesu. W tym roku przypada 19. rocznica ich ślubu, ale według zagranicznej prasy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że być może nie będzie czego świętować. Dlaczego? Podczas gdy trudno poważnie traktować argument, że bukmacherzy przestali przyjmować zakłady dotyczące długości ich małżeństwa (w Wielkiej Brytanii to legalne), jeśli przyjrzeć się innym przesłankom zwiastującym rzekomy koniec związku, faktycznie można uznać, że coś jest na rzeczy.

ZOBACZ TAKŻE: David Beckham ma złamane serce. Co się stało? >>>

Dociekliwi dziennikarze wskazują, że para od ponad 4 miesięcy nie pokazała się razem na Instagramie, tak jak mieli to w zwyczaju wcześniej, czyli nie szczędząc sobie czułości – o ile nie dla wszystkich jest to równoznaczne z jakąkolwiek deklaracją, o tyle rzeczywiście może zastanawiać w kontekście tego, że dotychczas Victoria i David chętnie pozowali do wspólnych zdjęć dokumentujących ich bliskość i równie chętnie się nimi dzielili.

Co jeszcze? Posh i Beckham oddali swoje ślubne stroje na licytację. I choć ten gest się chwali i jest stosunkowo popularny wśród celebrytów, w świetle powyższych podejrzeń nieoczekiwanie przybiera na znaczeniu.

Co więcej, od jakiegoś czasu David w związku z pracą stacjonuje w Miami, a jego wizyty w domu są rzadkością. Cały ciężąr opieki nad dziećmi spada na Victorię. I nawet nie chodzi o ogrom rodzinnych obowiązków – starsi chłopcy, Romeo i Cruz, są już samodzielni i właściwie tylko Harper wymaga stałej opieki mamy. Chodzi bardziej o czas spędzany razem, który stał się rzadko doświadczanym luksusem.

Faktem jest, że przez całe swoje wspólne życie oboje Victoria i David pozostawali aktywni zawodowo i żadne z nich nawet w związku z powiększającą się rodziną nie zdecydowało się porzucenie karier. Do tej pory uchodzili za jedną najbardziej zgodnych i kochających się par gwiazd. Tylko na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego David promieniał, a ex spicetka zgarnęła falę krytyki nie tylko za kreację, ale też grobową minę. Jak obstawiacie – coś jest na rzeczy czy to raczej spiskowa teoria dziejów? Póki co nie padły żadne oświadczenia ze strony samych zainteresowanych i tego się trzymamy. 

ZOBACZ TAKŻE: Victoria Beckham na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego - internauci nie zostawili na niej suchej nitki! >>>

Zobacz także: