Angaż Aniołka VS jest na tyle prestiżowym wyróżnieniem i jednocześnie intratną posadką, że jeśli coś pcha modelkę do tego, by dobrowolnie z niego zrezygnować, to może to być tylko ciąża. Ten scenariusz przerobiło już kilka gwiazd wybiegu kultowej bieliźnianej marki – Miranda Kerr, Jourdan Dunn, Alessandra Ambrosio czy Lily Aldridge. Co ciekawe, żadnej z nich macierzyństwo nie stanęło na przeszkodzie, by kontynuować karierę.

Victoria’s Secret 2018 – wszystko, co wiemy o tegorocznym pokazie!

Behati Prinsloo pojawi się na pokazie Victoria’s Secret 2018

Dziś media zelektryzował news dotyczący kolejnej mamy, która zasłynęła jako gwiazda VS. Dobra wiadomość jest taka, że Behati Prinsloo, która na początku roku urodziła swoje drugie dziecko, pojawi się na wybiegu tegorocznego pokazu!

Modelka i jej partner, lider Maroon 5, Adam Levine w lutym tego roku zostali rodzicami po raz drugi - Gio Grace Levine pojawiła się na świecie 15 lutego czyniąc dwuletnią Dusty Rose starszą siostrą. Para chętnie dzieliła się swoim szczęściem na Instagramie – modelka publikowała migawki z życia codziennego z mężem, wspólne wygłupy, a także urocze ujęcia nowonarodzonego maleństwa. Mała dziś ma ponad pół roku , a dla jej mamy to najwyższy czas na to, by wrócić do pracy. Zdjęcia zamieszczone na profilu gwiazdy nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że Behati jest na to w 100%  gotowa.  

Victoria’s Secret 2018 - kto pojawi się na wybiegu?

Lista modelek, które pojawią się na pokazie jest otwarta, ale kolejne regularnie potwierdzają swój udział. Wiemy, że spośród gwiazd w Nowym Jorku poza wspomnianą pieknością pojawią się m.in. Candice Swanepoel, Martha Hunt, Elsa Hosk, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Jasmine Tookes, Romee Strijd, Stella Maxwell, Taylor HillCindy Bruna, a także Josephine Skriver.

Jeśli chodzi o mniej znane nazwiska, zobaczymy m.in. Sui He, Myrthe Bolt, Cheyenne Mayę Carty, Barbarę Palvin, Sofie Grace Rovenstine, Lorenę Rae, Sadie Newman, Grace Bol, Ieshę Hodges, Grace Elizabeth, Herieth Paul, Alexinę Graham, Lamekę Fox, Winnie Harlow, Toni Garrn, Devon Windsor, Mayowę Nicholas, Alannah Walton, Willow Hand, Maię Cotton, Fridę Aasen, Kelsey Merritt, Georgię Fowler i Isildę Moreirę.

Victoria’s Secret 2018 – kogo nie zobaczymy na wybiegu?

Kilku piękności nie zobaczymy w trakcie pokazu VS. W Nowym Jorku nie pojawi się w tym roku Alessandra Ambrosio, która po 12 latach zdjęła skrzydła Aniołka Victoria's Secret, a także spodziewająca się drugiego dziecka Lily Aldridge. A co z Gigi Hadid? W tej sprawie nie padło jeszcze żadne oświadczenie. Póki co cieszymy się z tego, że w pokazie Victoria's Secret 2018 zobaczymy Behati Prinsloo.

Behati Prinsloo pokazała zdjęcie nowo narodzonej córeczki. Urocze!