W tym tygodniu marka Victoria's Secret zaczęła podawać oficjalne informacje na temat Victoria's Secret Fashion Show 2016. Wiemy już, że pokaz po raz pierwszy odbędzie się w Paryżu. Poznaliśmy już także pełną listę modelek, które wezmą udział w tegorocznym show.

POKAZ VICTORIA'S SECRET PRZENOSI SIĘ Z NOWEGO JORKU DO PARYŻA >>>

Rok temu na wybiegu debiutowała Gigi Hadid, a w tym roku udało się to jej siostrze. Bella Hadid po raz pierwszy pojawi się w bieliźnie Victoria's Secret podczas oficjalnego show.

11 STYLIZACJI, KTÓRE SPRAWIŁY, ŻE POKOCHALIŚMY BELLĘ HADID >>> 

Co prawda w Paryżu zabraknie Candice Swanepoel i Behati Prinsloo, ale za całą pewnością zastąpią je koleżanki po fachu. Wśród aniołków Victoria's Secret na liście znalazły się: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell i Taylor Hill. 

Poza aniołkami miejsce w Paryżu znalazło się także dla innych modelek, które nie mają stałego kontraktu z marką Victoria's Secret. Wśród nich znajdują się: Gigi Hadid, Bella Hadid, Bridget Malcolm, Kelly Gale, Barbara Fialho, Vita Sidorkina, Flavia Lucini, Shanina Shaik, Leila Nda, Izabel Goulart, Liu Wen, Sui He, Valery Kaufman, Herieth Paul, Brooke Perry, Alanna Arrington, Maggie Laine, Dilone, Luma Grothe, Cindy Bruna, Grace Elizabeth, Keke Lindgard, Joan Smalls, Leomie Anderson, Daniela Braga, Irina Sharipova, Ming Xi, Lais Oliveria, Georgia Fowler, Megan Williams, Sanne Vloet, Kate Grigorieva, Jourdana Elizabeth.