W latach 2000. nie było chyba większej gwiazdy od niej. Ze swoim zamiłowaniem do różu, spodni biodrówek, kryształków Swarovskiego i piesków chihuahua to właśnie ona wyznaczała trendy. To, że jest dziedziczką ogromnej hotelarskiej fortuny, tylko podkręcało temperaturę. Wszyscy chcieli wiedzieć, jak żyje i jak bardzo oderwana jest od rzeczywistości. Nie bez przyczyny dostała swój program – „Proste życie” („Simple Life”), w którym razem ze swoją najlepszą przyjaciółką (równie rozpieszczoną) Nicole Richie w latach 2003-2007 musiała sobie radzić, prowadząc farmę na amerykańskiej prowincji. Z czasem jednak o Paris Hilton przycichło – co jakiś czas tylko dochodziły nas słuchy o jej zaręczynach, zerwanych zaręczynach i kolejnych zaręczynach. Aż do teraz. Panie i Panowie, Paris Hilton powraca. I to w wielkim stylu. Już niebawem zobaczymy ją na Netflixie! Będzie miała swój własny program kulinarny – „Gotowanie z Paris”! 

Paris Hilton będzie mieć program kulinarny na Netflix! O czym będzie „Cooking with Paris” („Gotowanie z Paris”)? 

Przed kilkoma dniami zrobiło się o niej głośno za sprawą plotki o tym, że spodziewa się dziecka. Szybko jednak okazało się, że Paris Hilton wcale nie jest w ciąży. Gwiazda osobiście zrobiła sprostowanie, zapewniając, że choć zarówno ona, jak i jej partner – Carter Reum, marzą o potomku, z decyzją o dziecku wolą poczekać do ślubu. Przy okazji zdradziła jednak, jakiej płci maleństwo jej się marzy i jak najchętniej by je nazwała. Chociaż, jak zaznaczyła, los może spłatać jej figla.

„Gotowanie z Paris” – Data premiery i zwiastun

Wroćmy więc, do tego, co pewne, czyli do jej kulinarnego programu. Tym bardziej, że „Gotowanie z Paris” na Netflixie pojawi się już całkiem niedługo. Premiera programu kulinarnego Paris Hilton planowana jest na 4 sierpnia 2021 roku, czyli... już za kilka dni! Nie dziwi więc, że na światło dzienne wyszedł właśnie zwiastun promujący produkcję. Dzięki temu, wiemy, czego spodziewać się po programie. A także, kogo oprócz Paris Hilton w nim zobaczyby, bo gwiazd światowego formatu nie zabraknie. 

Jak można się domyślać po tytule, za sprawą programu „Gotowanie z Paris” celebrytka zabierze nas do własnej kuchni, gdzie będzie przygotowywać posiłki dla siebie i swoich słynnych przyjaciółek: Kim Kardashian, Demi Lovato czy Nikii Glaser. „Any bitch can cook” (z ang. – „każda dz.... potrafi gotować”) twierdzą, ale – jak się okaże – nie jest to wcale takie proste. A właściwie, możemy spodziewać się wielu wpadek. Skąd wiemy? Paris Hilton próbowała już gotować przed kamerą – i na swoim kanale na YouTube pokazała, jak robić lasagne. Program na Netflixie ma być przedłużeniem tamtego pomysłu. Produkcja zapowiada sześcioczęściową serię. Już gotujecie się do oglądania? A może to dla was zbyt ciężkostrawne?