Już jest kolekcja H&M Studio na wiosnę-lato 2020!

Najbardziej awangardowa, ale i najbardziej zgodna ze światowymi trendami kolekcja szwedzkiej sieciówki – H&M Studio jest też jedną z najbardziej oczekiwanych. Nic dziwnego, w ciągu roku pojawiają się jedynie dwie – na wiosnę-lato i na jesień-zimę, czyli zgodnie z harmonogramami światowych tygodni mody. A ponieważ w najlepsze trwa właśnie miesiąc mody (obecnie pokazy odbywają się w Mediolanie) czas na premierę najnowszych propozycji marki. Kampania i lookbook kolekcji H&M Studio na wiosnę-lato 2020 właśnie ujrzały światło dzienne, a ubrania do sprzedaży trafią 20 lutego

W H&M będzie można wypożyczać ubrania? Szwedzka marka testuje nowe rozwiązania w trosce o środowisko >>>

Kolekcja H&M Studio na wiosnę-lato 2020 – Co w niej znajdziecie?

Zwiewne sukienki maksi,bluzki i w malarskie wzory, w tym z bufiastymi rękawami, damskie garnitury, przypominające piżamy zestawy czy drapowane mini – to właśnie te rzeczy, lansowane na nowy sezon na wybiegach przez światowej sławy projektantów, teraz znajdziecie w najnowszej kolekcji H&M Studio na wiosnę-lato 2020. Oprócz nich równie modne kardigany zrobione na szydełku (a przynajmniej wyglądające jak zrobione na szydełku), eleganckie bermudy z kantem, skórzane spodnie i plisowane spódnice. A wszystko to w wyrazistych, neonowych kolorach, które z łatwością pozwolą wam wyróżnić się z tłumu. A także dodatki: marszczone torebki w stylu Bottega Veneta, buty na platformie, okulary przeciwsłoneczne, lustrzane kolczyki w kształcie księżyców, a nawet... japonki na obcasie.

[QUIZ] Jak dużo wiesz o współpracach marki H&M z projektantami? >>>

Główna inspiracja? Podróże – zwłaszcza na Gotlandię, bo to właśnie tamtejsze krajobrazy podsunęły projektantom marki pomysły dotyczące materiałów i palety kolorów z kolekcji. Ręcznie wykonane nadruki inspirowane były rauksami – charakterystycznymi dla wyspy formacjami skalnymi, które na skutek erozji przyjęły kształty przypominające rzeźby. Zależało mi na psychodelicznym charakterze nadruków, dlatego wprowadziliśmy paletę neonowych kolorów” – powiedziała Moa Bartling, projektantka nadruków H&M. Czego jeszcze dowiadujemy się od marki? „Chcemy, aby nasze klientki miały poczucie, że wszelkie połączenia są dozwolone” – to słowa Ann-Sofie Johansson, konsultantki kreatywnej. Stąd choćby występujące w kolekcji niewykończone krawędzie czy połączenie naturalnych tkanin w kolorach ziemi (takich jak choćby len) z futurystycznymi akcentami w wersji metalik. Muzą kolekcji H&M Studio na wiosnę-lato 2020 jest kobieta-wolny duch, która nie boi się nowych doświadczeń i wyzwań. Kobieta taka jak wy?

Lookbook kolekcji i zdjęcia wizerunkowe z kampanii czekają na was w naszej galerii (u góry strony).