„The Office” to serial, który zalicza się do najlepszych seriali komediowych wszech czasów. Nic dziwnego skoro bawi nas niezmiennie od 20 lat! Najpierw świat podbiła brytyjska wersja w reżyserii Rickiego Gervaisa, a potem pokochaliśmy Steve'a Carella w amerykańskiej iteracji tego sitcomu. Czy polskie „The Office” do nich dołączy? Przekonamy się już wkrótce!

The Office PL – co warto wiedzieć?

Po 20 latach kultowy „The Office” wkracza na polski rynek filmowy. Siedziba tytułowego „Biura” znajduje się w Siedlcach, a Kropliczanka, bo tak właśnie nazywa się firma, której pracowników losy śledzimy, produkuje wodę mineralną. Jej prezesem jest Michał próbujący skupić na sobie uwagę innych za wszelką cenę. W rolach głównych wystąpią: Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Czy jednak taki format może nas jeszcze zaskoczyć? Odpowiedź brzmi: tak! Według twórców i twórczyń, serial nie będzie jedynie kopią kultowej produkcji, a tematy poruszą ważne społeczne kwestie. Przede wszystkim jednak, mamy nastawić się na dużą dawkę śmiechu!

The Office PL – zwiastun

Teaser „The Office PL” nie zaspokoił naszej narastającej ciekawości, ale na szczęście w sieci pojawił się właśnie zwiastun serialu. Zabawnie podniosła muzyka, szalony szef, kamera, która nie nadąża za pracownikami biura – jedni mówią, że będzie bardzo śmiesznie, inni obawiają się kiczu. Jedno jest pewnie – to trzeba będzie zobaczyć!

The Office PL – data premiery

Premiera serialu zbliża się wielkimi krokami, bo jeszcze w tym miesiącu będziemy mogły i mogli sprawdzić, jak spisali się twórcy i twórczynie polskiego „The Office”. Kultowa produkcja zadebiutuje na Canal+ 22. października. Efekty pracy Polek i Polaków… w biurze będziemy mogli więc poznać już niebawem!