Koniec grudnia, okres świąteczny i noworoczny to dla wielu z gwiazd jeden z niewielu momentów, gdy mogą sobie pozwolić na odrobinę luzu i spędzenie czasu z bliskimi. Nikogo nie dziwi więc fakt, że to właśnie ostatnie dni roku są najgorętszym czasem urlopowym wśród celebrytów i celebrytek. Rodzina Kardashian-Jenner bawi się w najlepsze na nartach w Aspen (zimowej stolicy gwiazd i najsłynniejszym ośrodku narciarskim w Stanach Zjednoczonych), Vanessa Hudgens z ukochanym wybrała się do Paryża, a Andrew Garfield święta Bożego Narodzenia i Sylwestra spędził w Meksyku. Gwyneth Paltrow natomiast zabrała rodzinę na egzotyczne wakacje na Barbados. Na kolumbijską wyspę wybrała się z mężem, dziećmi i mamą. To jednak 50-letnia aktorka skradła całe show za sprawą jednego zdjęcia na Instagramie

Gwyneth Paltrow na egzotycznych wakacjach. Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym opala się w bikini

Gwyneth Paltrow Nowy Rok przywitała na egzotycznych wakacjach na Barbados. Celebrytka postanowiła podzielić się kilkoma klatkami z wyjątkowej podróży na swoim profilu na Instagramie. 50-latka zamieściła m.in. zdjęcie z 18-letnią córką Apple (która wygląda jak wierna kopia mamy) oraz 16-letnim Mosesem, który w pełni wdał się w ojca, Chrisa Martina. I choć rodzinne fotografie z pociechami i mamą aktorki zachwyciły fanów i fanki, to Gwyneth skradła cale show. Wszystko za sprawą klatki, na której 50-latka pozuje w bikini. Gwiazda leży na plecach z zamkniętymi oczami i rozwianymi włosami, ciesząc się zapewne przyjemnymi promieniami słonecznymi, które grzały skórę Paltrow. Żyć nie umierać! Zresztą zobaczcie sami i same:

To nie pierwszy raz, jak zdobywczyni Oscara zachwyciła wszystkich (i to nie tylko) swoją figurą. Z okazji 50. urodzin celebrytka zdecydowała się na nagą sesję, podczas której przyozdobiona była jedynie złotą farbą. To jednak nie zachwycające zdjęcia, a przemyślenia, którymi podzieliła się wówczas była żona Chrisa Martina, chwyciły za serca internautów i internautki.

Przyjmuję rozstępy i utratę jędrności skóry, zmarszczki. Akceptuję swoje ciało i odpuszczam potrzebę bycia perfekcyjną, przeciwstawienia się grawitacji, sprzeciwiania się logice, sprzeciwiania się ludzkości. Akceptuję moje człowieczeństwo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez goop (@goop)