Hailey Bieber to nie tylko ikona stylu, u której można podejrzeć warte uwagi stylizacje. Modelka bardzo skupia się na tematach beauty i nieustannie dzieli się wskazówkami, które momentalnie rosną do rangi trendu. Idealnym przykładem był „glazed donut”. Lukrowany pączek, którym Hailey Bieber staje się przed snem, można śmiało nazywać przebojem kosmetycznym 2022 roku. Zamiłowanie do szklistej cery, która dostaje maksymalne nawilżanie, to nie jedyny trend pielęgnacyjny związany z tym pysznym deserem. Na TikToku modelki pojawił się filmik, który pokazuje, że Hailey Bieber lukruje także swoje usta. Brzmi to nie tylko intrygująco, ale do tego pysznie, więc przyjrzeliśmy się dokładnie wskazówkom, które przygotowała dla obserwatorek i obserwatorów. Lukrowane usta za moment mogą stać się naszym ulubionym trendem beauty.

Lukrowane usta Hailey Bieber – na czym polega „glazed donut”?

Co to jest „glazed donut”? Modelka w ten sposób opisała wygląd swojej twarzy po zakończeniu wieczornej rutyny pielęgnacyjnej. Wygląd cery skojarzył jej się właśnie z lukrowanym pączkiem.

Moim standardem, kiedy idę spać, jest to, że jeśli nie kładę się do łóżka wyglądając jak oszklony pączek, to nie robię tego, co powinnam. Podstawą jest krem nawilżający, który sprawia, że wygląda się na koniec dnia jak lukrowany pączek – powiedziała modelka w jednym z opublikowanych przez siebie filmików.

Niewinne wyznanie influencerki przerodziło się w nowy trend urodowy. Nawet jeżeli szklista warstwa lukru na pączku nie sprawiała, że chcieliśmy być jak ona, to jednak we wskazówkach Hailey Bieber było na tyle dużo sensownych porad, że aż się chciało wypróbować to na sobie. Modelka dodatkowo to ułatwiła. Nie tylko zdradziła, że przed pójściem spać tworzy na swojej twarzy warstwę udającą lukier, ale do tego wskazała konkretne kosmetyki, które jej to umożliwiają. W efekcie dostaliśmy gotowy przepis na piękną, zdrową, nawilżoną i promienną cerę, a trzeba przyznać, że Hailey Bieber faktycznie taką ma. Modelka przeprowadziła fanki i fanów krok po kroku przez cały swój rytuał. Opowiedziała o oczyszczaniu skóry twarzy, serum, kremie, olejku, kremie pod oczy, a nawet balsamie do ust. Tym razem przyjrzymy się zwłaszcza ostatniemu z wymienionych przez nią kosmetyków. Wtedy Hailey Bieber mówiła o regenerującym balsamie do ust Eucerin Aquaphor. Teraz okazuje się, że nowy trend „glazed donut lips” czyli lukrowane usta, potrzebuje wsparcia jeszcze jednego kosmetyku i może być stosowany nie tylko przed snem, ale również na co dzień. Efekt spodoba się zwłaszcza miłośnikom i miłośniczkom bezbarwnych błyszczyków z lat 2000.

Lukrowane usta Hailey Bieber – na czym polega „glazed donut lips”?

Kariera Hailey Bieber wiąże się już nie tylko z modelingiem. Influencerka stworzyła bowiem własną markę kosmetyczną. Asortyment Rhode Skin idealnie pokrywa się z urodowymi rytuałami modelki, więc jej fanki i fani mogą sięgać nie tylko po kosmetyki z jej kosmetyczki, ale po produkty, na których powstanie miała wpływ. Ostatnio Hailey Bieber pokazała, jak można wykorzystać jeden z bestsellerów jej marki beauty. W wideo zamieszczonym na TikToku zaprezentowała jak wykonuje makijaż ust, który przy okazji pielęgnuje wargi. W filmiku Bieber użyła kredki do ust Scott Barnes Atelier Lip Pencil w delikatnie brązowym odcieniu „Naomi”. Modelka obrysowała nią kontur ust. Następnie pokryła wargi peptydową kuracją do ust Rhode Skin.

Balsam o oleistej formule nadał jej ustom szklistą i błyszczącą powłokę. Zupełnie jak bardzo popularne w latach 2000. błyszczyki. Hailey Bieber skupia się jednak nie tylko na wyglądzie, ale przede wszystkim bierze pod uwagę czynnik pielęgnacyjny. Na szczęście balsamów odżywczych do ust, które są w stanie wybłyszczyć wargi, jest na rynku znacznie więcej. Ciężko dostępny kosmetyk Rhode Skin można zatem zastąpić innym i przy okazji tańszym produktem. Zabraliśmy kilka propozycji, które pozwolą wymalować na ustach lukier, a do tego same jeszcze mogą być słodkie i pyszne.

@haileybieber Sunday lip @rhode skin ♬ original sound - wap