Weronika Sowa i Karol Wiśniewski, którzy posługują się pseudonimami Wersow i Friz, tworzą jedną z najpopularniejszych obecnie par w polskim internecie. Youtuberzy przebywają teraz na Santorini, gdzie – oficjalnie – świętują trzecią rocznicę związku (relację z wyjazdu można znaleźć na profilach pary w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem). Ich fani oraz fanki podejrzewają natomiast, że gwiazdy sieci postanowiły wprowadzić tę relację tak zwany wyższy poziom. Jak się okazuje, mają rację. Wersow i Friz potwierdzili właśnie, że zaręczyli się. Zobaczcie, jak wyglądał moment zaręczyn, a także jaki pierścionek youtuber wybrał dla swojej ukochanej. Oto wszystko, co wiemy. 

Wersow i Friz zaręczyli się? Fani i fanki nie mają wątpliwości

Fanki oraz fani Wersow i Friza są przekonani, że ich idole zaręczyli się. Skąd takie podejrzenia? Z komentarzy, które można znaleźć pod najnowszym zdjęciem na profilu youtuberki na Instagramie, dowiadujemy się, że chodzi o pierścionek z kamieniem znajdujący się na jej prawej dłoni. Według niektórych obserwatorek i obserwatorów, Wersow lubi tego rodzaju biżuterię. Jednak inne osoby zauważają, że pierścionek, który widać m.in. na wspomnianym już zdjęciu, a także na boomerangu na Instagram Stories (możecie go zobaczyć także w naszej galerii), różni się od noszonych przez nią do tej pory. Zdobi go bowiem elegancki kamień. 

Spekulacje na temat zaręczyn podgrzewa opis zdjęcia na profilu Wersow, w którym youtuberka przyznaje, że jest to jeden z najszczęśliwszych dni w jej życiu. Natomiast w dalszej części zachęca swoich fanów i fanki do obejrzenia teledysku do jej nowej piosenki śpiewanej w duecie z Frizem. 

„Dzisiaj jest jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu!” – przyznała Wersow na Instagramie. 

 

Osoby, które obserwują Wersow i Friza w mediach społecznościowych, zwracają również uwagę na romantyczną atmosferę całego wyjazdu. Na Instagram Stories youtuberki widać m.in. łóżko przystrojone płatkami róż. Kwiaty tworzą napis I love u, co znaczy kocham cię.

Wersow i Friz potwierdzili zaręczyny! [AKTUALIZACJA 28.08.2021, godz. 20:40]

W sobotę (28 sierpnia 2021 roku) Wersow i Friz potwierdzili spekulacje fanek oraz fanów. Członek i członkini youtubowej Ekipy opublikowali na Instagramie serie zdjęć, na których nie szczędzą sobie czułości, a także pokazują imponujący pierścionek z kamieniem. Dokładnie ten, który kilka godzin wcześniej zwrócił uwagę najbardziej spostrzegawczych osób obserwujących ich poczynania w mediach społecznościowych. Wersow i Friz wyglądają na bardzo szczęśliwych, a także zakochanych w sobie. Urocze fotografie możecie zobaczyć w naszej galerii.

Wersow i Friz nie zdradzają na razie szczegółów zaręczyn. Nie ma natomiast wątpliwości, że youtuber poprosił ukochaną o rękę na Santorini, gdzie para wybrała się, by świętować trzecią rocznicę związku. Co więcej, zdjęcia, wideo, jak również boomerangi, którymi Weronika Sowa oraz Karol Wiśniewski podzielili się wczoraj na swoich profilach na Instagramie (w tym na Instagram Stories) sugerują, że było bardzo romantycznie.  

Zobacz także: