Weronika Sowa, czyli twórczyni kanału o nazwie Wersow w serwisie YouTube, jeszcze niedawno z podziwem obserwowała swoje starsze koleżanki z branży, takie jak Maffashion czy Jessica Mercedes i nieśmiało marzyła o tym, aby kiedyś znaleźć się na ich miejscu. Stało się to możliwe kilka lat temu, gdy związała się z Karolem „Frizem” Wiśniewskim – jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Sukces stworzonego przez jej ukochanego projektu Ekipa przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Jej życie przewróciło się o 180 stopni. Do tego stopnia, że dawne idolki same mogą dziś pozazdrościć jej zasięgów i liczby intratnych współprac z topowymi markami.

Wersow o nowym domu i wspólnym życiu z Frizem

Kilka miesięcy temu Wersow i Friz wyprowadzili się z domu Ekipy i zamieszkali razem w nowoczesnej willi na przedmieściach Krakowa. Youtuberka cieszy się z tego, że dzięki temu ruchowi udało się skutecznie rozdzielić życie prywatne od zawodowego.

Teraz dom jest po prostu domem. Gdy kończymy pracę, to wracamy tam i mamy tam swoje ukojenie i czas dla siebie. To jest coś, na czym mi bardzo zależało przy wyprowadzce i przy tym jak budowaliśmy naszą nową relację – mówi Wersow w wywiadzie dla glamour.pl.

Ambitna 26-latka i jej równie pracowity partner są razem już od ponad czterech lat i planują w przyszłym roku wziąć ślub. Weronika zdradza, że test dla ich związku, jakim było zamieszkanie tylko we dwoje, zdali z Karolem jak najbardziej pomyślnie.

Wiele osób mnie straszyło, jak to będzie. Słyszałam: „Wreszcie się przekonasz”. Zaskoczyłam się bardzo pozytywnie. Nic się nie zmieniło, więc to jest chyba oznaka tego, że zmierza to w bardzo dobrą stronę – wyznaje w rozmowie z Robertem Choińskim.

Wersow o nagraniach z Dodą i Magdą Gessler

Choć Weronika Sowa jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w polskiej przestrzeni medialnej, ona sama nie uważa się za gwiazdę.

Gdy wkraczałam w świat mediów, to nikt mnie nie ostrzegał. Rzuciłam się na głęboką wodę. Aczkolwiek później kroczek po kroczku odkrywałam ten świat i teraz mniej więcej wiem już, jak to wygląda. Co prawda w show-biznesie nie jestem tak do końca i nie bywam często na eventach – wyjaśnia.

Zobacz także:

Sporo o tajnikach show-biznesu dowiedziała się od Dody, z którą ostatnio spędziła sporo czasu przy okazji nagrań do odcinka pt. „24H Z DODĄ”.

Cieszę się, że mogłam zobaczyć, jak to wygląda od kuchni, towarzysząc Dodzie przy nagrywaniu ostatniego odcinka. Wygląda to identycznie, jak to zostało zaprezentowane w odcinku. Jestem jej za to ogromnie wdzięczna. Nic przed nami nie ukrywała. Wysłałam jej film do akceptu, a ona nie zgłosiła żadnej poprawki. Jestem ogromnie zadowolona z tego filmu – opowiada.

Na gali Kobieta Roku Glamour 2022 Wersow zdradziła przed naszą kamerą, że już wkrótce na jej kanale będzie można obejrzeć kolejny odcinek z udziałem bardzo popularnej postaci.

Mogę zdradzić, że jesteśmy na etapie dogadywania nagrywek z Magdą Gessler. Jestem bardzo ciekawa, jak to będzie wyglądało z jej perspektywy – wyjawia.

Wersow o swoim nowym projekcie

Narzeczona Friza nie zwalnia tempa i stale dba o to, aby dostarczać swoim fanom i fankom atrakcyjnego contentu. Planuje w przyszłości nie tylko nagrania z dalekich podróży, ale także rozwijanie już istniejących formatów. W tym celu zbudowała swoje własne studio do nagrań, gdzie będzie m.in. kontynuowała serię „Czy to prawda, że”. W nowej odsłonie projektu gośćmi Wersow będą nie tylko ekipowicze, ale także inni youtuberzy, influencerzy i gwiazdy show-biznesu.

Będę tam przeprowadzała rozmowy. Jestem bardzo dumna z tego, że pierwszy odcinek, który pojawił się u mnie na kanale zatytułowany „Czy to prawda, że” przeniesie się na taki wyższy poziom. Jestem z tego ogromnie duma i to będzie spełnienia mojego kolejnego marzenia – tłumaczy, nie kryjąc ekscytacji.

Wersow o Genzie

Furorę na polskim YouTube robi obecnie obecnie Genzie, czyli zainicjowany rok temu przez Friza projekt stworzony na wzór Ekipy. Grupę tworzy obecnie szóstka influencerów: Faustyna Fugińska, Hanna Puchalska, Bartek Kubicki, Wiktoria Bochnak (Kartonii), Patryk Baran (Mortalcio) i Bartek Laskowski. Wersow ma o podopiecznych swojego partnera jak najlepsze zdanie.

Mogę o nich mówić w samych superlatywach, bo bardzo ich lubię i prywatnie i też oglądam ich twórczość na YouTube – twierdzi.

Zapytaliśmy więc Weronikę, co jej zdaniem sprawiło, że Genzie w tak krótkim czasie osiągnęło tak spektakularny sukces.

Wydaje mi się, że ta autentyczność i to, że faktycznie są tą nową erą, czyli są bardzo otwarci. Przychodzisz do nich i czujesz się faktycznie jak z najlepszymi przyjaciółmi, co nie zawsze możesz poczuć z kimkolwiek innym. Myślę, że ich dużą zaletą jest to, że oni po prostu pokazują siebie takimi jakimi są – tłumaczy.

Materiał wideo obejrzysz na górze strony.