Álex Pina to specjalista od serialowych hitów. Hiszpan stoi za sukcesem takich produkcji, jak Dom z papieru oraz Uwięzione. Oba można zobaczyć na platformie Netflix i oglądać w nich nawet te same twarze (mowa tutaj o Albie Flores oraz Najwie Nimri). Już niebawem szansę na równie dużą popularność będzie miało kolejne dziecko Piny, czyli White Lines. Netflix ogłosił datę premiery White Lines na 15 maja. Tuż przed premierą do sieci trafił nowy zwiastun serialu. Twórca Domu z papieru odpowiedzialny jest za scenariusz, natomiast producentami są m.in Andy Harries i Sharon Hughff, którzy w swoim dorobku mają serial The Crown

W obsadzie White Lines znaleźli się Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki, Transformers: Ostatni Rycerz), Marta Milans (Shazam!, Przystań), Juan Diego Botto (Dobre Zachowanie), Nuno Lopes (Święty Jerzy, Linie Wellingtona), Daniel Mays (Line of Duty), Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie), Laurence Fox (Wiktoria, Lewis) oraz Angela Griffin (Turn Up Charlie, Specjalistki). Zdjęcia powstawały w bardzo malowniczych miejscach, bo na Ibizie i Majorce. 

Seriale hiszpańskie na Netflix to nie tylko „Dom z papieru” i „Szkoła dla elity”. Co jeszcze warto obejrzeć? >>>

White Lines – nowy serial twórców Domu z papieru i The Crown. O czym będzie?

O czym będzie serial White Lines? „Po dwudziestu latach od zaginięcia legendarnego DJ-a z Manchesteru, na Ibizie odnalezione zostaje jego ciało. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę by odkryć prawdę o wydarzeniach, jej porywające śledztwo prowadzi do świata klubów, kłamstw i tajemnic, zmuszając ją do zmierzenia się ze swoją ciemną stroną w miejscu, gdzie ludzie żyją na krawędzi” – czytamy w oficjalnym opisie. Pierwszy sezon White Lines będzie liczyć 10 godzinnych odcinków. Obejrzycie? W oczekiwaniu na premierę, sprawdźcie poniżej nowy zwiastun serialu. 

Nowy film na Netflix z gwiazdą serialu „Dom z papieru”. Obejrzycie go już dziś! >>>
 

Zobacz także: