„Wiedźmin” - 2. sezon już na Netflixie

Na 2. sezon hitowej produkcji Netflixa  „Wiedźmina” fani musieli czekać długo, bo aż dwa lata. Ale nareszcie jest! I zdradzimy, że warto było uzbroić się w cierpliwość! Co się wydarzy w odcinkach, które możemy oglądać od 17 grudnia? Nie mogę spojlerować, ale powiem tyle: obejrzałam niemal całą nową serię i jest to dobre. Bardzo. Chwilami lepsze niż to, co widzieliśmy w dotychczas.

W 2. sezonie produkcji Netflixa, zrealizowanej na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego, ponownie zobaczymy odtwórców głównych ról, czyli Henry’ego Cavilla jako Geralta z Rivii, Anyę Chalotrę w roli czarodziejki Yennefer, Freyę Allan wcielającą się w księżniczkę Ciri oraz ulubieńca fanów serii Jaskra, którego gra Joey Batey. W obsadzie będzie też parę fenomenalnych niespodzianek. Akcja jest poprowadzona świetnie i obfituje w wiele dobrych zwrotów akcji.

„Wiedźmin” - 2. sezon: jak wyglądała praca na planie?

To, co ucieszyło mnie najbardziej, to znacznie mocniejsze zarysowane role kobiece. Freya żartuje, że wreszcie nie musiała się tylko włóczyć po lesie, bo Ciri mogła w końcu nauczyć się władać mieczem i poprzebywać z „Wiedźminami”, którzy byli dla niej niczym gromada starszych braci. Anya z kolei zazdrości Frei scen kaskaderskich, w których ta ostatnia musiała pokonać skomplikowany, wiedźmiński tor z przeszkodami….

Obie aktorki opowiedziały nam o najfajniejszych momentach w pracy, wygłupach na planie i mocach, których nie mają, a bardzo by chciały. Zobaczcie sami!