Polska marka Le Petit Trou podjęła współpracę z & Other Stories, znaną na całym świecie sieciówką!

„Z przyjemnością prezentujemy naszą nadchodzącą kolekcję...” – napisała 1 lutego na Instagramie marka & Other Stories (znana na całym świece, bo należąca do koncernu H&M) i już te słowa wystarczyły, by zrobiło nam się gorąco. Ale temperatura podniosła się jeszcze bardziej, kiedy okazało się, że chodzi o kolekcję zaprojektowaną we współpracy z polską marką! W dodatku jedną z naszych ulubionych. Jesteście ciekawi? Nie trzymamy was dłużej w niepewności – współpracę z & Other Stories podjęła polska marka Le Petit Trou! 

Kolekcja & Other Stories x Le Petit Trout – co w niej znajdziecie? 

Wspólna kolekcja & Other Stories i Le Petit Trou pojawiła się w sprzedaży 4 lutego (tak, w sam raz przed Walentynkami). Co w niej znajdziecie? Kilka dni przed premierą marka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, a nawet krótkie wideo i już wtedy wiedzieliśmy, że w kolekcji & Other Stories x Le Petit Trou pojawią się charakterystyczne dla polskiego brandu miękkie transparentne staniki – z uroczymi drobnymi wzorkami i ozdobione delikatną falbanką, a także bielizna nocna, w której z powodzeniem można będzie chodzić po domu, a także dzianinowe szerokie spodnie. W faworyzowanej przez Le Petit Trou czerni, a także modnym ostatnio cielistym odcieniu. Zresztą zobaczcie same:

W walentynki okaż sobie czułość! Te prezenty możesz zrobić sobie sama >>>

Kolekcja & Other Stories x Le Petit Trou przypadnie do gustu fankom ekologii, bo – jak polska marka ujawniła na swoim Instagram Stories – sieciówka postawiła na ekologiczne tkaniny, a bielizna będzie pakowana w kartonowe pudełka z recyklingu. I to nam się podoba! Bardzo! Tym bardziej, że to kolejny tak wielki sukces Le Petit Trou po tym, jak marka stała się dostępna na luksusowej platformie sprzedażowej Net–A–Porter