Zakochanym można być również w sobie, co szczerze polecamy. Nie jest to prosta sprawa, jak to zazwyczaj w przypadku miłości bywa, ale praca nad akceptacją i polubieniem swojego ciała oraz tego, kim i jakie jesteśmy, owocuje w przyszłości i ułatwia wiele rzeczy, takich jak np. budowanie relacji z innymi osobami. Dlatego bardzo zachęcamy Was, aby ten rok upłynął Wam pod znakiem self-care i self-love, i aby te hasła nie były tylko nic nie znaczącym hasztagiem na Instagramie. 

Według nas każdy pretekst, aby uszczęśliwić samą siebie i zrobić sobie przyjemność, jest dobry. Dlatego z okazji zbliżających się Walentynek, które są świętem miłości, wybrałyśmy prezenty, które możecie kupić dla siebie. Zadbajcie o swoje zdrowie, fizyczne i psychiczne. Kupcie coś, na co szkoda Wam pieniędzy i celebrujcie ten dzień, nawet jeśli nie macie chłopaka/dziewczyny. Spotkajcie się z tymi, których kochacie i na których Wam zależy. Ogłaszamy koniec demonizacji święta, jakim są Walentynki. I składamy deklarację, aby ten dzień w stu procentach poświęcić sobie i najbliższym. 

Walentynki 2019: prezenty, które kupisz dla samej siebie

Kto powiedział, że dziewczyny nie mogą kupować dla siebie seksownej bielizny? Jeśli macie ochotę, zajrzyjcie do oferty naszej ulubionej bieliźnianej polskiej marki Le Petit Trou, gdzie znajdziecie zmysłowe komplety. Naszą kolejną propozycją, aby uszczęśliwić siebie, są oczywiście kosmetyki. Zacznijmy od pielęgnacji. Jesteście fankami koreańskich rytuałów? Polecamy przetestować kauczukową maseczkę marki Dr.Jart+, którą kupicie w perfumeriach Sephora. Nam do gustu przypadła szczególnie rozświetlająca! A w temacie makijażu być może skusi Was premierowy produkt od Rihanny, czyli korektor Fenty Beauty, dostępny w 50 różnych odcieniach. 

Aby umilić sobie długie, zimowe wieczory, z okazji Walentynek możecie podarować sobie również książkę. W zależności od tego, co lubicie czytać, wybierzcie interesujący dla Was tytuł. My do siebie polecamy kryminał Harlana Cobena Nie odpuszczaj. Do zimowego kompletu możecie dokupić piżamę lub stylowy dres, np. polskiej marki Hibou

Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie kilkanaście propozycji walentynkowych prezentów dla samej siebie!