Wy też już nie możecie doczekać się kontynuacji Seksu w wielkim mieście? Dzięki nam będziecie na bieżąco, bo zbieramy dla was wszystkie informacje dotyczące And Just Like That – właśnie tak brzmi tytuł kolejnego sezonu kultowej produkcji. Wiadomo już, że nie zabraknie w niej trójki głównych bohaterek: Carrie granej przez Sarah Jessicę Parker, Mirandy Hobbes, w którą ponownie wcieli się Cynthia Nixon oraz Charlotte York Goldenblatt – w tej roli po raz kolejny zobaczymy Kristin Davis. Jeśli chodzi o tę ostatnią postać SATC możemy być również spokojni o to, że na ekranie pojawi się jej serialowy mąż Harry, czyli Evan Handler, a także ich dwie córki – adoptowana Lily oraz biologiczna Rose. Z tą różnicą, że powrócą one w zupełnie innym wydaniu niż zapamiętaliśmy. Zapomnijcie więc o małych słodkich dziewczynkach, a przyzwyczajcie się do nastolatek! To jak będą wyglądać, także nie jest żadną tajemnicą. Do sieci trafiły bowiem zdjęcia z planu, na których widać rodzinę Goldenblattów w komplecie.

Jak wyglądają córki Charlotte i Harry’ego z „Seksu w wielkim mieście” w nowej wersji serialu?

Zdjęcia Charlotte, Harry’ego, Lily oraz Rose, które możecie obejrzeć w galerii na górze strony, pochodzą z jednej ze scen kręconej w Nowym Jorku. Widać na nich, że Goldenblattowie podążają na spotkanie/ze spotkania, a towarzyszy im przyjaciel Charlotte, Anthony – w tej roli ponowie wystąpi Mario Cantone. Zarówno Lily jak i Rose są już młodymi kobietami, a po ich stroju można trochę domyślać się, jakie będą miały charaktery. Lily, pierwsza córka Charlotte i Harry’ego, którą małżeństwo adoptowało, gdy wszystko wskazywało na to, że nie może mieć własnych dzieci, wydaje się być blisko związana z mamą, choćby ze względu na podobny gust, jeśli chodzi o ubrania. Z kolei Rose wypada na jej tle jako młoda buntowniczka, która lubi wyróżniać się z tłumu. Jesteśmy przekonani, że możemy nastawiać się na wiele perypetii z ich udziałem i ciekawej perspektywy relacji mama-córka. 

A co wiemy o aktorkach wcielających się w córki Charlotte z Seksu w wielkim mieście? Lily zagrała Cathy Ang, aktorka o filipińsko-chińskich korzeniach. Jednym z jej zawodowych sukcesów było podłożenie głosu Fei Fei, bohaterce animacji Netflixa Wyprawa na Księżyc. Z kolei w Rose wcieliła się Alexa Swinton, amerykańska aktorka i wokalistka, którą możecie kojarzyć z serialu Billions – pojawiła się tam jako Eva Rhoades, córka Chucka Rhoadesa granego przez Paula Giamattiego. Produkcja HBO Max And Just Like That dla obu z nich może być przełomem w aktorskiej karierze. 

Wszystko, co chcecie wiedzieć o kontynuacji Seksu w wielkim mieście znajdziecie w linku poniżej!