Rouje, Maje, Sézane, Veja, Réalisation… Jeśli zapytacie Francuzki, zwłaszcza te młodsze, jakie są obecnie ich ulubione marki, jest duża szansa, że wymienią którąś z nich. Ale jeśli zapytacie Francuzki, już niezależnie od wieku, jaki jest ich ulubiony bieliźniany brand, odpowiedź zawsze będzie taka sama - Etam. A nawet, jeżeli nie będziecie mieli okazji uzyskać odpowiedzi, to podczas pobytu w Paryżu czy innym francuskim mieście, zwróćcie uwagę na dostępne tam sklepy z bielizną w przystępnych cenach. Na próżno szukać innych popularnych sieciówek. Ale Francuzki nie potrzebują alternatyw, bo w Etam znajdują wszystko, co potrzebują. Począwszy od biustonoszy dostępnej w bardzo szerokiej rozmiarówce (do miseczki F), modeli sportowych, po szeroko rozumiany homewear na czele z piżamami, w których spokojnie można wyjść na ulicę. A u Francuzek nie trudno o takie rozwiązania - elegancję w połączeniu z nonszalancją mają we krwi.

Etam - ulubiona bieliźniana marka Francuzek 

Po raz kolejny przekonaliśmy się o tym na zorganizowanym niedawno przez markę Etam garden party dla dziennikarzy z całej Europy - mieliśmy przyjemność brać udział jako jeden z dwóch polskich tytułów. Każdy ma swoją definicję dress code’u na taką okazję. Francuzki też. Być sobą. Żadnych przestylizowanych looków, praktycznie zero makijażu i włosy, jakby dopiero co wysuszone suszarką (albo i nie). A pod spodem? Oczywiście bielizna, w której będą czuły się kobieco, a jednocześnie komfortowo. Taka idea przyświeca marce Etam od początku istnienia, czyli już od 1916 roku. Dzisiaj jest to również hasło „French Liberté”. O jego znaczenie zapytaliśmy Caroline Japy, ETAM Chief Marketing Officer oraz Cedrica Taravellę, CEO marki. Wolność w ich mniemaniu to coś więcej niż wygodny biustonosz i majtki. To również współpraca z Komitetem ONZ Kobiety czy organizowanie takich inicjatyw, jak Etam x Running Heroes, czyli wiele działań promujących kobiecą siłę i solidarność.

Kolekcja Etam jesień-zima 2019/2020

Podczas garden party, zorganizowanego w ogrodzie przynależącym do przepięknej willi w Neuilly sur Seine, kilkanaście kilometrów od centrum Paryża, poznaliśmy również nowości z kolekcji jesień-zima 2019/2020. A wśród nich przepiękne komplety łączące klasykę (koronki, satynę) ze stylem althleisure (sportowe fasony i detale, np. zipy), body, piżamy, szlafroki oraz elementy nawiązujące do najgorętszych aktualnie trendów, jak cycling shorts. Pierwsze modele z jesienno-zimowych propozycji Etam już możecie znaleźć w sklepach, także w Polsce. Bo francuska marka obecna jest na rodzimym rynku od kilku lat, a sklepy sieciówki znajdują się m.in. w Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Katowicach czy w Szczecinie. Oprócz tego zakupy można robić oczywiście też online. Jeśli więc nie miałyście jeszcze okazji, polecamy jak najszybciej sprawdzić, w jakiej bieliźnie chodzą wszystkie Francuzki. A nasze ulubione modele z kolekcji Etam jesień-zima 2019/2020 zobaczycie TUTAJ

Zobacz także: 7 rzeczy, które ma w swojej szafie każda redaktorka mody