Letnia wyprzedaż Zara 2020: Kiedy się zaczyna? Znamy dokładną datę!

Wyprzedaż w Zarze zawsze wzbudza ogromne emocje. W końcu zgodne z najświeższymi trendami ubrania i dodatki można wówczas kupić nawet o 50% taniej! Trzeba jednak wykazać się refleksem, bo rzeczy sprzedają się jak świeże bułeczki, a najlepsze kąski potrafią zniknąć już pierwszego dnia wyprzedaży! Dlatego warto wiedzieć, kiedy dokładnie się rozpoczyna. Ucieszycie się więc zapewne, że wiemy, kiedy w tym roku rozpocznie się letnia wyprzedaż w Zarze. I jeszcze bardziej, kiedy dowiecie się, że to... już dziś!

Rossmann promocja 2+2 – popularna drogeria przygotowała kolejną, zupełnie nową wyprzedaż! >>>

Letnia wyprzedaż w Zarze rusza już dziś!

Na stronie marki pojawiła się właście dokładna data rozpoczęcia letniej wyprzedaży. Bo właśnie w sklepie online Zary rozpoczną się przeceny – zakupy z rabatem zrobicie tam już dziś, tj. 17 czerwca 2020 roku – od godziny 21.00. Jeśli macie mobilną aplikację Zary, wasze szczęście – z aplikacją wyprzedaż rozpocznie się godzinę wcześniej, czyli już o 20.00. 

Jeśli jednak od zakupów przez internet, wolicie te tradycyjne, nie martwcie się – w sklepach stacjonarnych Zary wyprzedaż rozpocznie się już jutro, w czwartek 18 czerwca 2020 roku. Początkowo można się spodziewać obniżek rzędu 20-50%, z czasem jednak zakupy będzie można zrobić nawet o 70% taniej (o ile coś zostanie).

Ciekawostka? W tym roku hiszpańska sieciówka postanowiła poinformować klientów, co dokładnie będzie można kupić na wyprzedaży. Ubrania i dodatki, które już dziś wieczorem zostaną przecenione, znajdziecie w specjalnej zakładce – WYPRZEDAŻ (w menu sklepu na stronie marki). I naprawdę będzie w czym wybierać. Podczas letniej wyprzedaży w Zarze kupicie wszystko – od marynarek i T-shirtów, poprzez sukienki, bluzki czy szorty, aż po akcesoria – biżuterię, buty i inne dodatki. Szykujecie się?

Wyprzedaże lato 2020 – kiedy startują? Sprawdzamy, gdzie szukać promocji i podpowiadamy, co kupić z rabatem [Zara, H&M, CCC, Mango] >>>