Damiano David z Måneskin dołączył niedawno do grona singli. Artysta po pięciu latach związku rozstał się z Giorgią Soleri, z którą był nawet zaręczony. Do ceremonii jednak nigdy nie doszło i prawdopodobnie nie dojdzie, bowiem w życiu muzyka nastała hot single era

Damiano David i Giorgia Soleri rozstali się. Do sieci wyciekło wideo, na którym muzyk namiętnie całuje inną

Tego rozstania i to z takim hukiem chyba nikt się nie spodziewał. Damiano David i Giorgia Soleri sprawiali wrażenie świetnie dobranej pary, której świetnie się układa. W rzeczywistości dobrze ukrywali trapiące ich problemy. Pierwsze spekulacje na temat zakończenia relacji wokalisty zespołu Måneskin i znanej we Włoszech influencerki pojawiły się w momencie, gdy do sieci trafiło nagranie z klubu, na którym Damiano namiętnie całuje się z kobietą i zdecydowanie nie jest nią Giorgia.

Fani i fanki nie kryli zaskoczenia zachowaniem Damiano, który od lat pozostawał wierny swojej partnerce. Nic więc dziwnego, że po wypłynięciu filmiku, na którym całuje się z inną, spadła na niego fala krytyki. Lider Måneskin, aby szybko załagodzić sytuację, opublikował na InstaStories screen notatki, w której wytłumaczył, że nie dopuścił się do zdrady, ponieważ rozstał się z Giorgią kilka dni wcześniej

Jest mi bardzo przykro, że to nagranie zostało opublikowane. Nie tak chcieliśmy pokierować tą sytuacją i to jest mój błąd. Razem z Giorgią zdecydowaliśmy się rozstać kilka dni temu, więc nie doszło tu do żadnego rodzaju zdrady. Mam nadzieję, że cała sytuacja nie wpłynie negatywnie na wizerunek Gio i że ten delikatny w naszym życiu czas zostanie uszanowany – napisał.

Internauci szybko doszli do tego, kim jest tajemnicza nieznajoma. Poznajcie Martinę Taglienti.

Kim jest Martina Taglienti - dziewczyna, z którą całował się Damiano z Måneskin? 

Martina Taglienti ma 22 lata (urodziła się 22 stycznia 2001) i nie jest osobą zupełnie anonimową. Pracuje jako modelka. Należy do prestiżowej agencji Elite, a do tego prężnie działa w social mediach. Na Instagramie obserwuje ją prawie 80 tys. osób. Z Damiano zna się za sprawą swojej bliskiej przyjaźni z basistką zespołu Måneskin, Victorią DeAngelis. Martina wielokrotnie była widywana z członkami zespołu. Spędziła z nimi również wieczór poprzedzający pamiętne wyjście do klubu.

Wideo opublikowane w mediach społecznościowych odsłoniło nieznaną dotąd stronę relacji Martiny i Damiano. Czy namiętny pocałunek to potencjalne otwarcie nowego rozdział w życiu miłosnym lidera Måneskin? Będziemy śledzić tę relację i na pewno damy wam znać.

Zobacz także:

Zdjęcia Martiny Taglienti znajdziecie w galerii pod artykułem.