Zanim Harry poznał Meghan nie narzekał na brak powodzenia. Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu, zaraz po ojcu Karolu, bracie Williamie i jego dzieciach - George’u, Charlotte i Louisie, widywany był w towarzystwie wielu kobiet, a wśród tych, z którymi go łączono (gdyż z większości były to plotki), znalazły się także Ellie Goulding i Emma Watson. Najdłuższe związki na koncie Harry’ego, to te z biznesmenką Chelsy Davy - wnuk królowej Elżbiety II spotykał się z nią od 2004 do 2011 roku, a od 2012 przed dwa lata umawiał się z brytyjską aktorką Cressidą Bonas. A czy kiedy poznał swoją przyszłą żonę, Meghan Markle, również miał kogoś na oku? Okazuje się, że tak!

Zobacz także: Książę Harry wściekły na obsługę w jednym z hoteli w Rzymie! Co się stało?

Z kim książę Harry spotykał się, kiedy poznał Meghan Markle?

Książę Harry i Meghan Markle poznali się w maju 2016 roku, a ich związek Pałac Kensington potwierdził w oficjalnym oświadczeniu w listopadzie tego samego roku. Kiedy jednak książę został przedstawiony wówczas aktorce znanej głównie z serialu Suits, randkował z kimś innym. W najnowszej książce Harry: Conversations with the Prince autorka Angela Levin, królewska biografka, twierdzi, że była to modelka Sarah Ann Macklin. Harry i Angela poznali się na prywatnej imprezie, gdzie wymienili się numerami, a następnie - kilkoma wiadomościami. Byli też na kilku randkach, ale gdy na horyzoncie pojawiła się Meghan Markle, znajomość zakończyła się.

29-letnia Sarah Ann Macklin, czyli jakby nie patrzeć - niedoszła księżna Sussex, to nie tylko modelka, mająca na koncie współpracę z takimi markami, jak Burberry, Dolce &Gabbana czy Ralph Lauren, ale również zdeklarowana buddystka i ekspertka w dziedzinie żywienia, absolwentka Oxford College i London Metropolitan University.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry w filmie fabularnym „Harry i Meghan: królewski mezalians” – wiemy, kiedy obejrzycie produkcję w polskiej telewizji! Mamy trailer