Telewizja Polsat w najbliższym czasie planuje dwa nowe seriale. Jednym z nich ma być produkcja Kowalscy kontra Kowalscy, która ma być, jak zapowiadają twórcy, „przewrotną komedią pomyłek”. To „opowieść o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko to samo popularne w Polsce nazwisko, a różni właściwie wszystko! Choć żyją w dwóch zupełnie innych światach oraz dzieli ich wykształcenie, status społeczny i finansowy, priorytety, styl życia, to nagle, jedna wiadomość sprawi, że staną się sobie bliżsi, niż można to sobie wyobrazić” – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Kowalscy kontra kowalscy – kto zagra w nowym serialu Polsatu?

W serialu Kowalscy kontra Kowalscy pojawi się mnóstwo popularnych rodzimych aktorów. Ekranowe małżeństwa tworzyć będą Piotr Adamczyk i Marieta Żukowska oraz Wojciech Mecwaldowski i Katarzyna Kwiatkowska. A ich synowie grani przez Patryka Cebulskiego i Jakuba Zdrójkowskiego starać się będą o względy Eli, czyli Wiktorii Gąsiewskiej. Tak! To oznacza, że Wiktorię na ekranie podrywać będzie brat Adama Zdrójkowskiego, czyli prywatnie chłopaka Gąsiewskiej! Ta dwójka spotkała się już razem na planie jednego z najpopularniejszych rodzimych seriali, czyli Rodzinka.pl. Niestety TVP zrezygnowało z kontynuacji produkcji, która przez kilka lat przyciągała przez telewizory miliony widzów. Czy Kowalscy kontra Kowalscy powtórzą ten sukces?

WIKTORIA GĄSIEWSKA I ADAM ZRÓJKOWSKI - ZOBACZ GALERIĘ ICH WSPÓLNYCH ZDJĘĆ >>>

W pozostałych rolach w nowości Polsatu pojawią się także Paweł Wawrzecki, Mikołaj Cieślak, Bartosz Obuchowicz oraz Joanna Orleańska. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Okił Khamidov, który ma na swoim koncie inne seriale Polsatu, m.in. Świat według Kiepskich czy Pierwsza miłość. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale zapewne Kowalscy kontra Kowalscy pojawią się w jesiennej ramówce stacji.

„Brzydula 2” - Wiemy, jak Julia Kamińska będzie wyglądać w kontynuacji serialu >>>

Maria Matejko, czyli polska odpowiedź na francuski serial Candice Renoir. Kiedy premiera kolejnej nowości Polsatu?

Oprócz tego Polsat szykuje też inną nowość – serial kryminalny Maria Matejko. Będzie to polska wersja francuskiej produkcji Candice Renoir. Opowiada o „pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz po przejściach, która po 10 latach przerwy wraca do pracy w policji. Chce zawalczyć o siebie i swoją karierę. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością” – czytamy w zapowiedzi. Zapowiada się nowy serial w duchu girl power, czego Polsat dostarczył nam już w przypadku Zawsze warto, produkcji z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati w rolach głównych. Tytułową Marią Matejko będzie Paulina Chruściel, a w obsadzie nie zabraknie także Jakuba Wesołowskiego, Anny Dereszowskiej, Wojciecha Zielińskiego, Krystiana Wieczorka i Anny Matysiak. Za reżyserię serialu odpowiada Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji jest Justyna Pobiedzińska. Co do daty premiery, póki co również nie znamy żadnych szczegółów. 

„Usta Usta” znowu na antenie TVN! Kultowy serial sprzed lat powraca >>>

Zobacz także: