Stacja TVN planuje przywrócić na antenę dwa serialowe hity sprzed lat. O wielkim comebacku BrzydUli mówi się od lat, ale dopiero niedawno potencjalna datę premiery podała odtwórczyni jednej z głównych ról, Małgorzata Socha. Wcielająca się w postać Violetty Kubasińskiej aktorka wyznała, że BrzydUla prawdopodobnie pojawi się w jesiennej ramówce TVN, więc fani Uli granej przez Julię Kamińską i jej ukochanego Marka, czyli Filipa Bobka, z pewnością odliczają już dni. Dobrą wiadomość mamy także dla miłośników innego serialu TVN sprzed lat, a mianowicie Usta Usta. On też ma ponownie pojawić się w telewizji!

Powstanie prequel serialu „Hannah Montana”?! >>>

Serial Usta Usta wraca na antenę TVN! 

Serial Usta Usta emitowany był w stacji TVN a latach 2010-2011 i doczekał się w sumie trzech sezonów. Przedstawiał historię trzech par: Adama (Paweł Wilczak) i Julii (Magdalena Różczka), Agnieszki (Magdalena Popławska) i Krzysztofa (Marcin Perchuć) oraz Piotrka (Wojciech Mecwaldowski) i Izy (Sonia Bohosiewicz). I to właśnie serialowa Iza potwierdziła, że Usta Usta wrócą na mały ekran, pisząc na Instagramie: Dużo osób obstawiali powrót „Diagnozy” a tu powrót do przygody sprzed… 11 lat! Już wiecie co się kręci? - napisała aktorka nie pozostawiając raczej żadnych wątpliwości, o jaki serial chodzi.
 


Usta Usta
ponownie w TVN! Kiedy premiera serialu?

Followersi aktorki oczywiście postanowili pociągnąć Bohosiewicz za język i wypytać, czy możliwy jest powrót m.in. Wilczaka, Mecwaldowskiego i Perchucia, na co Sonia odpisała: „Są!”. Potwierdza to także osoba związana ze stacją TVN w wypowiedzi dla magazynu Party: - Umowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu, a także serwis Pudelek, gdzie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu. Brakuje na nich jednak Magdaleny Różczki. Czy to oznacza, że jej postaci zabraknie w kontynuacji Usta Usta?

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie serial Usta Usta miałby wrócić na antenę. Ale już sam fakt, że o powrocie poinformowała jedna z najważniejszych osób z obsady, jest wystarczająco zadowalający. Kto oglądał Usta Usta i już nie może doczekać się kolejnego sezonu? Tym, którzy chcieliby przypomnieć sobie tę produkcję sprzed lat, przypominamy, że jest ona dostępna w serwisie Player.pl 

„Little Fires Everywhere” to nowy serial z Reese Witherspoon, dla którego zarwiecie noc >>>