Wiktoria Gąsiewska znów na celowniku tabloidów

Wiktoria Gąsiewska w ostatnim czasie nawet na chwilę nie znika z nagłówków kolorowych pism i portali internetowych. Młoda artystka, która zyskała popularność za sprawą roli w serialu „Rodzinka.pl”, obecnie spełnia się nie tylko w roli aktorki, ale także prezenterki telewizyjnej i influencerki. O współprowadzącej kulisy „Tańca z Gwiazdami” mówi się jednak obecnie w mediach przede wszystkim za sprawą zaskakujących doniesień na temat jej życia osobistego.

Już od kilku tygodni wszystkie serwisy plotkarskie w Polsce żyją pogłoskami o rzekomym romansie 23-letniej celebrytki ze starszym od niej o 11 lat Wojtkiem Golą. Jakby tego było mało, internet rozpaliły niedawno do czerwoności pogłoski odnośnie odmiennego stanu młodej gwiazdy.

Wiktoria Gąsiewska zachwyca w stroju Hermiony

Wiktoria Gąsiewska zdaje się zbytnio nie przejmować zamieszaniem wokół swojej osoby. Choć do Halloween zostało jeszcze trochę czasu, aktorka już w miniony weekend wybrała się do Łeby, aby wziąć udział tematycznej imprezie zorganizowanej przez jeden z tamtejszych hoteli. Motywem przewodnim balu były magiczne klimaty z książek i filmów o Harrym Potterze.

Gąsiewska postawiła na strój czarownicy, luźno inspirowany znaną wszystkim potteromaniakom postacią Hermiony Granger. Jak przystało na influencerkę, której profil na Instagramie obserwuje już grubo ponad milion użytkowników serwisu, Wiktoria pochwaliła się profesjonalną fotorelacją z imprezy.

Omg, Wika, gdyby znów robiono casting na rolę Hermiony, to byś go wygrała. Świetne fotki, wspaniale wyglądasz – pisze jedna z internautek.

Niesamowicie cudowna Wiki – komentuje inna osoba.

Ty to Gąska potrafisz zaskoczyć – czytamy.

Zobacz także:

Uwagę fanek i fanów aktorki szczególnie przykuło jej zdjęcie z miotłą.

Wiki na miotle, takiego widoku się nie spodziewałem – oznajmił jeden z obserwatorów Gąsiewskiej.

Co ciekawe, Wiktoria Gąsiewska nie była jedyną osobą, która pojawiła się na czarodziejskim balu w przebraniu najlepszej przyjaciółki Harry'ego Pottera. Postacią Hermiony zainspirowała się także żona Rafała Maślaka, Kamila Nicpoń.


Który wersja kostiumu Hermiony bardziej przypadła wam do gustu?