Wiktoria Gąsiewska już od prawie roku oficjalnie pozostaje singielką. Przypomnijmy, że w październiku 2021 w mediach gruchnęła sensacyjna wiadomość na temat nagłego rozstania aktorki z jej długoletnim partnerem, Adamem Zdrójkowskim. Gwiazda seriali „Barwy szczęścia” i „Kowalscy kontra Kowalscy” początkowo nie chciała w ogóle poruszać publicznie tego tematu i odmawiała udzielania komentarzy w sprawie jej życia uczuciowego. Rąbka tajemnicy na temat ich aktualnych stosunków uchylił za to po jakimś czasie Adam.

Mamy wspólne projekty i kontakt między nami jest. Jesteśmy znajomymi, a temat rozstania jest już dawno zamknięty - oznajmił wiosną tego roku w rozmowie z „Faktem”.

Parę miesięcy później Wiktoria wyjaśniła, dlaczego nie chciała wdawać się w szczegóły na temat okoliczności rozpadu jej, bądź co bądź, publicznego związku.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział i nie słyszał. Kij zawsze ma dwa końce. Nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie, nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy - oświadczyła w rozmowie z Jastrząb Post.

Serce Wiktorii Gąsiewskiej znów jest zajęte?

Temat miłosnych podbojów Wiktorii Gąsiewskiej powraca na łamy tabloidów i serwisów internetowych jak bumerang. Na początku sierpnia informowaliśmy was o plotkach na temat rzekomo nabierającej rumieńców relacji aktorki z jej kolegą z planu „Barw szczęścia”.

Nie minął nawet miesiąc, a życie miłosne znanej 23-latki znów znalazło się na ustach tysięcy internautów. Jeśli wierzyć domysłom fanek i fanów aktorki, najnowszym obiektem westchnień Wiktorii Gąsiewskiej został starszy od niej o 11 lat Wojciech Gola. Włodarz kontrowersyjnej federacji Fame MMA zdobył sporą rozpoznawalność dzięki emitowanemu na antenie MTV reality show „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” i szybko zyskał status celebryty i influencera. 

Dziś Wojtek może się pochwalić już przeszło milionem obserwatorów w serwisie Instagram. To właśnie tam w miniony weekend pojawiło się zdjęcie, o którym obecnie trąbi cały internet. 

Najlepsza pani fotograf - tak Gola podpisał zdjęcie z ogromnym bukietem czerwonych róż, na którym oznaczył Gąsiewską właśnie.


Wiktoria Gąsiewska i Wojciech Gola są parą?

Internauci momentalnie połączyli fakty i przypomnieli sobie, że Wiktoria niedawno podzieliła się w mediach społecznościowych podobnym zdjęciem. Aktorka pochwaliła się bowiem pięknym bukietem, na którym z kolei oznaczony został profil - tu bez zaskoczeń - Wojtka.

Zobacz także:

Ale niespodzianka! - napisała przy kolażu zdjęć z kwiatami od Goli.

Wiktoria Gąsiewska z bukietem od Wojtka Goli / wiktoria_gasiewska / instagram.com

Ani Wiktoria, ani Wojciech, na razie nie komentują doniesień na temat swojej znajomości.

Myślicie, że tych dwoje faktycznie łączy coś więcej niż przyjaźń?