Wiktoria Gąsiewska po rozstaniu z Adamem Zdrójkowski

Gdy w październiku 2021 roku Wiktoria Gąsiewska  i Adam Zdrójkowski potwierdzili zerwanie, wiadomość zasmuciła fanki i fanów tej dwójki. Nic dziwnego – tworzyli jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie, a w momencie rozstania mieli kilka trwających i zaplanowanych wspólnych projektów (w tym serial „Rodzinka.pl” i Sylwester Polsatu, pod koniec zaś tego roku zobaczymy ich razem na ekranie w komedii romantycznej Patryka Yoki „Święta inaczej”).

Od tego czasu Wiktoria oficjalnie jest singielką, choć serwisy plotkarskie co jakiś czas donoszą o nowych „sympatiach” aktorki. Tuż po rozstaniu 23-latkę przyłapano na czułościach z tancerzem Jakubem Lipowskim – jej partnerem z „Tańca z gwiazdami”. Później celebrytkę wiązano z Patrykiem Cebulskim, który wraz z Gąsiewską prowadził relacje z kulis „Tańca z gwiazdami”, a wcześniej spotkali się na planie serialu „Kowalscy kontra Kowalscy.

Sama zainteresowana zapewniała jeszcze niedawno, że obecnie nie ma przestrzeni w życiu na randki i nowych chłopaków.

Nie spławiam ich, ale mówię, że jeszcze nie teraz, bo bardzo dużo pracuję. Nie mam za bardzo czasu, żeby zrobić rodzinnego grilla, a co dopiero wyjść na randkę – wyznała w jednej z rozmów.

Teraz jednak tabloidy donoszą o nowym obiekcie zainteresowania gwiazdy.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz: coś więcej niż koleżeństwo?

Wiktoria Gąsiewska jest coraz częściej widywana w towarzystwie Jaspera Sołtysiewicza, kolegi z „Barw szczęścia”. W telenoweli bohater Jaspera, Justin, uwodzi bohaterkę Wiktorii, Oliwkę. Czy losy serialowych postaci znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości?

24-latek, który ma na koncie również role w serialach „Znaki” i „Miłość na zakręcie”, podobno sprawia, że aktorka bardzo dobrze się przy nim czuje. Duet świetnie się ze sobą dogaduje i spędza ze sobą coraz więcej czasu także poza pracą, czym aktor chwali się w mediach społecznościowych (jego profil na Instagramie ma ustawienia prywatne). Były już wspólne przejażdżki samochodowe, spacery w parku oraz wypady na strzelnicę...

Jasper Sołtysiewicz / fot. AKPA

Zobacz także:

Anonimowe źródło tygodnika „Świat i Ludzie” podało, że Gąsiewska i Sołtysiewicz uwielbiają wspólne momenty spędzone na planie i łączy ich coś więcej niż zwykłe koleżeństwo.

Z Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę – czytamy w „Świecie i Ludziach”.

Myślicie, że to coś więcej niż plotki i wkrótce ta dwójka ogłosi, że jest w związku?