Winnie Harlow — współpraca z marką PUMA

Modelka, która w dzieciństwie była gnębiona ze względu na swój wygląd, uczyniła z niego swój największy atut. Wśród innych gwiazd modelingu wyróżnia się nie tylko nietypową karnacją, również odwagą w wychodzeniu naprzeciw obowiązującym normom.

Współpraca Winnie z marką PUMA trwa już od kilku miesięcy i zbudowana jest na szczerym partnerstwie. Jak wyznaje, marka liczy się z jej zdaniem i zawsze otrzymuje od brandu duże wsparcie. „W pewnym momencie pojawił się ruch, który uznaje wyjątkowe, niecodzienne cechy za piękne i to jest coś, za czym się opowiadam, odkąd zaczęłam pracować w branży” — mówi Winnie. „Cenię sobie współpracę z markami, które podzielają te same wartości”, dodaje supermodelka.

Viki Gabor i Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” ambasadorami nowego modelu sneakersów PUMA RS-2K Internet Exploring >>>

Styl Winnie Harlow – ambasadorki nowych butów Cruise Rider marki PUMA

Winnie Harlow wyraża siebie poprzez modę. Na pytanie jak scharakteryzowałaby swój styl, kochająca trendy supermodelka odpowiada — „coś pomiędzy codziennym streetwear’em, a modą prosto z wybiegu”. Przyznaje, że najchętniej ubrania podkrada z szafy swojego chłopaka — najlepiej czuje się w spodniach dresowych i t-shircie, lecz nie mogłaby żyć bez swojej ukochanej biżuterii.

Supermodelka zdecydowała się na bycie ambasadorką modelu Crusie Rider, bo „uwielbia łatwość, z jaką może dobrać buty do swojej stylizacji”. Nowy model marki PUMA to miłość od pierwszego wejrzenia — „kiedy zobaczyłam Cruise Rider, wiedziałam, że będą dobrze współgrać z podstawowymi elementami mojej garderoby”. W jakiej stylizacji Winnie odnajdziemy nowy model obuwia? „Założyłabym do nich kombinezon w pasujących kolorach”, mówi modelka.