Gorący trend na powiększanie ust włoskim kremem jeszcze nie ostygł, a już pojawił się kolejny. Tym razem marka Kiko Milano oferuje kosmetyczny przebój, który pozwoli uwydatnić wargi, ale w zupełnie inny sposób. Teraz nie chodzi bowiem jedynie o efekt błyszczącej tafli, a o konkretne kolory w subtelnej lub bardziej wyraizstej wersji. W palecie przewidziano aż 30 propozycji, dzięki którym każdy może optycznie powiększyć usta w swoim ulubionym wydaniu. Bezbarwny błyszczyk 3D nie został pominięty, ale obok niego do wyboru są też róże, czerwienie oraz beże. Na TikToku już teraz widać, że ta odsłona kosmetyku powiększającego usta została przyjęta równie dobrze, co jej poprzedniczka. Efekty, które prezentują beauty entuzjastki w tym medium społecznościowym, sprawiają, że same chcemy sięgnąć po włoski błyszczyk do ust 3D.

Błyszczyk 3D powiększający usta – Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss

Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss to włoski błyszczyk, dzięki któremu można wykonać dość nietypowy makijaż ust. Chodzi bowiem nie tylko o walory, które może dać tego typu kosmetyk, a więc błysk i ewentualny kolor, ale jeszcze o powiększenie warg. Włoski błyszczyk Kiko Milano jest dostępny w 30 odcieniach i różnych wykończeniach: przezroczystym, o wysokiej zawartości pigmentów, błyszczącym oraz perłowym. Do tego formuła nie klei się i zapewnia długotrwały efekt, co z pewnością przyczynia się do zachwytów na jego temat, których nie brakuje w sieci. Jak pokazują beauty entuzjastki z TikToka wystarczy chwila, żeby odmienić swoje usta. Natychmiast przylega do warg i pozostaje na nich na długo. Filmik dostępny poniżej.

 

 

@livianunesmarques Gloss ERA ….. Kiko Milano 3D hydra Lipgloss - 04 Pearly Peach Rose - OBSESSED ❤️ #fyp #makeup #fy #gloss ♬ Solitude ( Felsmann + Tiley Reinterpretation) - Slowed Down - M83 & Felsmann + Tiley

Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss – Działanie

Błyszczyk z efektem 3D ma bogatą formułę, która pozwala na coś więcej, niż klasyczny makijaż ust. Kluczowy jest ekstrakt z oczepu, który odpowiada za nawilżenie warg. Dzięki niemu ustają stają się bardziej gładkie i wydatne, a przez to też optycznie powiększone. Zostało to potwierdzone w badaniach.

 

 

Zobacz także:

Wyniki testów klinicznych i instrumentalnych przeprowadzonych na grupie 20 kobiet pokazują wzrost nawilżenia o 23% po upływie godziny od nałożenia produktu. Co oznacza, że pełny efekt powiększenia można zaobserwować dopiero po tym czasie.

Przyjemna i nieklejąca się konsystencja pozwala nadać wargom pięknego blasku. Dodatkowo w powiększeniu ust i pomalowaniu ich pomaga wygodny aplikator. Miękki, filcowy pędzelek został zaprojektowany tak, by wydobyć walory kosmetyku i z wyjątkową precyzją podkreślić wargi.

Alternatywą wciąż może być Kiko Milano Lip Volume, który działa jak korygujący krem do ust. Jego formuła skupia się jednocześnie na nawilżeniu i odżywieniu warg. Odpowiada za to połączenie nasionom sezamu oraz kulek kwasu hialuronowego.

 

 

Wyniki testów wskazują, że efekt powiększenia jest widoczny po 30 minutach od zastosowania u 80% ochotniczek (badanie kliniczno-instrumentalne przeprowadzone w grupie 20 kobiet stosujących produkt 2 razy dziennie przez 56 dni).

Do jego zalet można też dopisać wygodny aplikator, co jest charakterystyczne dla kosmetyków do ust Kiko Milano. W tym przypadku również pędzelek posiada filcową końcówkę, która jest bardzo miękka i pozwala w prosty sposób i do tego szybko rozprowadzić kosmetyk na wargach.

Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss – Opinie

Popularność błyszczyka 3D włoskiej marki Kiko Milano stale rośnie. Widać to nie tylko w mediach społecznościowych. Poza TikTokiem i recenzjami wideo, które są tam zamieszczane, nie brakuje również tradycyjnych opinii w sklepach internetowych. Te znaleźliśmy chociażby w drogerii internetowej Cocolita. Pomimo że nie są długie, to właściwie więcej nie potrzeba. Pokazują bowiem jasno, że to kolejny przebój dla wszystkich miłośniczek powiększania ust bez igieł.

Super fajny różowy błyszczyk – podsumowała Patrycja w drogerii internetowej Cocolita.

Cudowny!!! – oceniła jej imienniczka, która również podzieliła się wrażeniami w drogerii internetowej Cocolita.