Makijaż make-up no make-up dla wielu osób jest numerem jeden. Subtelne podkreślanie urody bez efektu maski to często dopełnienie minimalistycznego stylu i zestawów, które powstały w oparciu o szafę kapusłową. Dla osiągnięcia pożądanych efektów potrzebne są konkretne kosmetyki, które na skórze zachowają się kameleon. Zamaskują lub uwydatnią to, co potrzeba, ale przy tym wcale nie będą się rzucać w oczy. O podkładach i pudrach z takimi właściwościami mówi się, że są jak druga skóra. Jak znaleźć taki, który faktycznie zniknie? Na szczęście działające w ten sposób kosmetyki można kupić nawet w drogeriach. Nam ten opis przypomniał o włoskim pudrze z efektem drugiej skóry, który oglądaliśmy w drogerii internetowej Cocolita. Wspomniany kosmetyk jest jak niewidoczny woal, który po nałożeniu na twarz stapia się ze skórą i ją matuje

Kiko Milano Invisible Touch Face Fixing Powder – Opis

Matujący puder o działaniu utrwalającym Kiko Milano Invisible Touch Face Fixing Powder to kosmetyk, który przypadnie do gustu miłośniczkom i miłośnikom makijażu make-up no make-up. Jego bardzo drobna konsystencja po aplikacji tworzy na twarzy przezroczysty woal, który nadaje skórze matowe wykończenie. Przylega w taki sposób, że całkiem się stapia. Dzięki temu kosmetyk jest zaliczany do pudrów z efektem drugiej skóry. Do tego jego aplikacja nie powinna sprawić problemu. W designerskim opakowaniu poza samym pudrem można znaleźć jeszcze miękką gąbeczkę, która jest umieszczona pod pokrywką. W duecie działają najlepiej, choć oczywiście kluczowe są własne przyzwyczajenia, więc nie ma obowiązku ograniczania się tylko do niej. Kosmetyk jest dedykowany do wszystkich rodzajów skóry, ale z uwagi na jego matujące właściwości sprawdzi się przede wszystkim w przypadku tłustej i mieszanej.

 

 

Jak używać puder Kiko Milano Invisible Touch Face Fixing Powder?

W opisie kosmetyku znalazła się informacja o dołączonej gąbeczce, dzięki której można aplikować puder Kiko Milano Invisible Touch Face Fixing Powder. Nie jest to jednak jedyna opcja. Sama włoska marka wskazuje, że wedle uznania można sięgnąć na przykład po pędzel do pudru Kiko 102 lub jakikolwiek inny, który akurat nam się sprawdza. Ta dodatkowa opcja wydaje się najbardziej uzasadniona w przypadku tworzenia makijażu przed wyjściem z domu. Dla ograniczenia rzeczy w torebce do ewentualnych poprawek w ciągu dnia w zupełności wystarczy gąbeczka schowana w pudełku z pudrem.

Opinie o Kiko Milano Invisible Touch Face Fixing Powder

Na temat pudru matującego Kiko Milano Invisible Touch Face Fixing Powder znaleźliśmy wiele różnych opinii. Tym, co zwróciło naszą uwagę, były powtarzające się w recenzjach nie tylko wrażenia na temat jego działania, ale również zachwyty na temat opakowania. Zdaniem użytkowniczek pudełko wygląda drogo, co dla niektórych osób może być dodatkowym plusem, który przemawia na korzyść tego kosmetyku. Najważniejsze jest jednak działanie, bo bez tego nawet jeżeli wygląda na droższy, niż jest w rzeczywistości, to i tak wydatek byłby wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Co o włoskim pudrze Kiko Milano Invisible Touch Face Fixing Powder piszą użytkowniczki? Zwracają uwagę na różne aspekty. W ocenach dotyczących trwałości kosmetyku pojawiają się spore rozbieżności, a to oznacza, że jest to kwestia indywidualna i najlepiej przetestować go na własnej skórze.

Puder jest wyjątkowo drobny, bardzo łatwo się go nakłada, jest w pełni transparentny – nie pozostawia białych plam. Skóra pozostaje matowa przez kilka godzin, idealny do skóry tłustej, nie trzeba co chwilę poprawiać – napisała Edyta na stronie Kiko Milano.

Plus za design, wygląda „drogo”, piękne opakowanie. Natomiast przesypuje go na pędzelek, aby utrwalić makijaż, efekt utrzymuję się do kilku godzin – dowiedzieliśmy się z komentarza zamieszczonego w sklepie internetowym Tagomago.

Do cery mieszanej z tłustą strefą T jest rewelacyjny. Trzyma bardzo długo mat i nie wygląda jak maska na twarzy. Kupię ponownie, jest najlepszy jaki posiadam w swojej kolekcji :) – podzieliła się swoimi wrażeniami Kamila. Jej komentarz znaleźliśmy w sklepie internetowym Tagomago.