Wojtek Sokół w żałobie. Smutne święta rapera

Wojtek Sokół to postać, którą śmiało można nazwać weteranem polskiego hip-hopu. Działający w branży muzycznej już od połowy lat 90. ubiegłego wieku artysta i biznesmen do dziś pozostaje jednym z najważniejszych graczy na polskiej scenie rapowej. Na swoim koncie ma wiele przebojów i bestsellerowych albumów, zarówno solowych, jak i tych wydanych pod szyldem zespołów ZIP Skład, TPWC i WWO.

Dzięki temu, że autor hitu „Jednorożec” regularnie udziela się w sieci, media donoszą nie tylko o jego licznych dokonaniach zawodowych, ale także o najważniejszych wydarzeniach w życiu osobistym. Równo dwa miesiące temu informowaliśmy was chociażby o tym, że w życiu gwiazdora pojawiła się nowa kobieta.

Tym razem wracamy do was niestety z bardzo przykrymi wieściami na temat Sokoła. Sławny czterdziestosześciolatek w Wielkanoc poinformował opinię publiczną o stracie bliskiej osoby.

Wojtek Sokół żegna się z młodszym bratem

W świąteczną niedzielę na instagramowym profilu Sokoła pojawił się poruszający wpis, w którym raper oznajmił, że nie żyje jego młodszy brat. Dowiadujemy się z niego, że Jan Sokół zmarł w wieku zaledwie 32 lat. Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest znana.

Kilka dni temu, tuż po swoich 32. urodzinach, odszedł mój młodszy brat Jaś Sokół – oznajmił Sokół.

Następnie raper zwrócił się bezpośrednio do swojego zmarłego brata. Gwiazdor nie ukrywa, że nagłe odejście Jana jest dla niego ogromnym szokiem.

Kochany, nie mogę w to uwierzyć, jeszcze 2 tygodnie temu siedziałeś u mnie do rana i graliśmy w Sequence. Śmialiśmy się, mieliśmy jakieś plany. To wszystko uciekło gdzieś nagle bezpowrotnie. Mam nadzieję, że jesteście teraz z naszym Tatą gdzieś razem szczęśliwi – czytamy.

Artysta wyjaśnił przy okazji, dlaczego nie zdecydował się w żaden sposób przerabiać udostępnionych u siebie zdjęć z rodzinnego archiwum.

Zobacz także:

Zdjęcia są kolorowe, bo Ty byłeś kolorową postacią i takiego Cię chcę zapamiętać – tłumaczy Sokół.

Do zobaczenia kiedyś. Będę bardzo tęsknił – dodał na koniec.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z wyrazami współczucia. Kondolencje złożyli raperowi fani oraz znajomi z show-biznesu, w tym Maffashion, Pezet, KaeN i B.R.O.