Rewolucje w polskim oddziale Warner Bros. Discovery trwają w najlepsze. Od czasu odejścia Edwarda Miszczaka, który przez blisko ćwierć wieku pełnił funkcję dyrektora programowego kanałów Grupy TVN, jedna z największych komercyjnych stacji telewizyjnych w Polsce zaczyna przechodzić spore przeobrażenia. Zmiany nie ominęły nawet nocnego pasma, które w TVN od dawna było zarezerwowane dla programów ezoterycznych.

Koniec wróżenia na antenie TVN i TVN7

Emitowana każdej nocy w TVN i telewizyjnej Siódemce „Noc Magii” była nie lada gratką dla wszystkich miłośników takich tematów jak wróżby, przepowiednie, magia i tarot. Wraz z końcem października program zniknął z anteny. Prowadzącą ostatnie wydanie „Nocy Magii” była Marzena Drygacz, znana także jako wróżka Akima.

Szanowni miłośnicy ezoteryki. Jak już pewnie zauważyliście, program „Noc Magii” w telewizji TVN kończy emisję. Jest nam przykro z tego powodu zapewne w równym stopniu jak i wam. Mamy jednak dobrą wiadomość! Mimo, że program telewizyjny się kończy, my będziemy działać dalej. „Noc Magii” pozostaje w sferze internetu – poinformowano na profilach programu w mediach społecznościowych.

„Noc Magii” wróci na antenę?

TVN nie podał powodu nagłego zakończenia emisji swojego ezoterycznego pasma. Nieoficjalnie mówi się, że decyzję w tej sprawie podjęły nowe władze TVN, co potwierdza jedna z byłych prowadzących „Noc Magii”.

Program „Noc Magii” został zdjęty przez nowego dyrektora programowego i w najbliższym czasie raczej nie powróci – informuje Margarita Kochan w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Przyszłości programu, nomen omen, nie jest w stanie także przewidzieć wróżka Fragula.

Powiem szczerze, że nie wiem czemu program zniknął i nie wiem czy powróci. Nie mam takich informacji. Choć prowadziłam ten program, to wiem tyle co pan. Niestety nie wiem nic w tym temacie. Mam nadzieję, że może wróci – oznajmiła popularna tarocistka.