Patryk Vega nie zwalnia tempa. Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Plagi Breslau z Małgorzatą Kożuchowską i Darią Widawską w rolach głównych, a już dzisiaj reżyser udostępnił zwiastun kolejnego. Kobiety Mafii 2, czyli kontynuacja kontrowersyjnej produkcji trafi do kin 20 lutego 2019 roku. Pierwsza część okazała się ogromnym sukces frekwencyjnym, w pierwszy weekend projekcji do kin wybrało się aż 684 tys. widzów, bijąc na głowę zagraniczny hit 50 twarzy Greya. Czy w tym wypadku będzie podobnie? Dowiemy się już niedługo!

Kobiety Mafii 2 – obsada filmu i zwiastun bez cenzury

Wersja reżyserska zwiastuna Kobiet Mafii 2 jest wulgarna i bez cenzury. Za kilka miesięcy na ekrany kin w całej Polsce i nie tylko trafi kontynuacja filmu o kobietach zajmujących się produkcją i sprzedażą narkotyków. Zobaczymy w nim aktorki, które wystąpiły w pierwszej części, m.in. Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke i Aleksandrę Popławską, ale nie zabraknie nowych bohaterów. W rolę niebezpiecznej Kolumbijki wcieli się latynoamerykańska gwiazda Angie Cepeda, a trójmiejskiego mafioso – Piotr Adamczyk.

Fabuła filmu Kobiety Mafii 2 w reżyserii Patryka Vegi rozgrywa się jednocześnie w Polsce, Niemczech, Maroko i Hiszpanii. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia jest wielowątkowa, nie zabrakło w niej wulgarnych scen przemocy i seksu – typowych dla kina polskiego reżysera. Powyżej znajdziecie nieocenzurowany zwiastun Kobiet Mafii 2.

Gwiazdy na premierze filmu Patryka Vegi „Plagi Breslau” >>>