Hiszpańskie fashionistki w swoich stylizacjach muszą uwzględniać pogodę, która panuje w danym regionie. Aura na północy i południu może wymuszać na nich zupełnie inne podejście. Są jednak też takie ubrania i dodatki, które można zobaczyć w ich stylizacjach przez okrągły rok. Idealny przykład stanowią wygodne buty Hiszpanek, z którymi nie rozstają się przez wszystkie miesiące. Mowa tu o trampkach, które w zależności od warunków na zewnątrz można dopasować nawet do zimowych temperatur w Hiszpanii. Istnieją przecież dzianinowe lub nawet termiczne skarpety, które sprawią, że nie trzeba rezygnować z ulubionego obuwia. Wszyscy fani i fanki sportowych butów doskonale o tym wiedzą. W końcu w Polsce także są stałym widokiem również zimą. Zdaniem Hiszpanek trampki to przede wszystkim świetny dodatek do spodni, choć nie tylko. Nie wykluczają także ich obecności w zestawach z sukienkami i spódnicami, choć tym razem te elementy garderoby pominiemy.

Wygodne buty Hiszpanek – Trampki do spodni 7/8

Sportowy charakter trampków najczęściej jest wykorzystywany w casualowych stylizacjach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połączyć je z dresem, ale wachlarz możliwości jest dużo szerszy. Świetnie widać to na przykładzie stylizacji Hiszpanek, u których takie buty to absolutna podstawa. Conversy noszą chociażby do prostych zestawów uzupełnionych klasycznym płaszczem. W zależności od temperatury na zewnątrz może to być beżowy trencz lub jego cieplejszy odpowiednik. Bez znaczenia nie są także spodnie. Te z szerszymi nogawkami pozwalają na schowanie pod spodem cholewki butów, rurki sprawiają natomiast, że można ją wyeksponować. Dobrym rozwiązaniem są też noszone przez Hiszpanki spodnie 7/8. Wtedy nie ma znaczenia, czy wybór padł na dłuższą, czy krótszą wersję tych butów.

Wygodne buty Hiszpanek – Trampki do jeansów

Nawet Francuzki, które z dystansem podchodzą do sportowego obuwia, wiedzą, że trampki i jeansy to świetny duet. Takie połączenie cieszy się ogromną popularnością także w innych krajach. Polki, Skandynawki oraz Hiszpanki, których stylizacjom przyglądamy się tym razem, także lubią łączyć trampki Converse z ulubioną parą denimowych spodni. Taki dół zestawu jest na tyle uniwersalny, że na górę można dobrać przeróżne elementy garderoby. Eleganckie marynarki i koszule, sportowe bluzy i T-shirty, a także casualowe swetry i pasiaki – każdy może wybrać coś dla siebie. Według Hiszpanek w zupełności wystarczy longsleeve i wygodna stylizacja na co dzień jest gotowa.

Wygodne buty Hiszpanek – Trampki do spodni garniturowych

Trampki w stylizacjach Hiszpanek są łączone z przeróżnymi modelami spodni. Można je zestawiać wedle własnego stylu czy dopasowywać do okazji. Tym sposobem wspomniane już jeansy mogą zostać zastąpione przez spodnie garniturowe. Podjęcie decyzji o połączeniu tych dwóch elementów garderoby to jednak wciąż dopiero początek. Z jednej strony trampki świetnie prezentują się w zestawieniu z garniturem. Przełamują trochę jego formalny charakter i sprawiają, że całość nabiera odrobinę luzu. Z drugiej spodnie garniturowe są na tyle uniwersalne, że można je łączyć też z bardziej swobodny ubraniami niż tylko marynarka od kompletu. Sweter to jeden z tych elementów garderoby, które sprawdzą się w takim połączeniu za każdym razem.

Wygodne buty Hiszpanek – Trampki do skórzanych spodni

W szafach Hiszpanek nie brakuje skórzanych spodni. Te pojawiają się u nich głównie w wersji czarnej i brązowej, a to pozwala na pełną dowolność przy wyborze koloru obuwia. Sięgając po trampki wcale nie trzeba się ograniczać do białych lub czarnych, które są najpopularniejsze. Alternatywą mogą być także inne wersje kolorystyczne. Conversy kojarzone jeszcze z czerwienią tak naprawdę można znaleźć w bardzo bogatej palecie kolorów, która uwzględnia delikatne pastele, jak i nasycone, soczyste lub nawet jaskrawe barwy. Pozostaje tylko kwestia wyboru tych, które będą najlepiej współgrały z rzeczami, które już mamy w swoich szafach.

Wygodne buty Hiszpanek – Trampki do spodni materiałowych

Conversom nie trzeba wiele. Te buty są na tyle uniwersalne, że stworzą ciekawą parę z rozmaitymi modelami spodni. Wystarczy prosta para materiałowych i gotowe. Podobnie jest także z doborem pozostałych elementów zestawu. Basiki w przypadku tych butów to za każdym razem dobry pomysł. T-shirt, trencz, ulubiona torebka i właściwie mamy już gotową stylizację z materiałowymi spodniami i trampkami. Hiszpanki lubią tego typu prostotę i często bazują na niej w swoich codziennych zestawach. Tę wskazówkę warto przenieść do swoich stylizacji z konkretnego powodu – to ogromna oszczędność czasu przy tworzeniu zestawów, a efekt za każdym razem jest tak samo dobry.