Dlatego jeśli chcesz naprawdę wypocząć, wybierz nocleg, który sprawi, że z radością zostaniesz dłużej w sypialni, a w razie niepogody nie będzie Ci przykro, że nie możesz się wyrwać z apartamentu. Znajdziesz taki wśród ofert Rent like home!

Apartamenty w stylu glamour

We wnętrzach z klasą łatwiej zapomnieć o codziennych obowiązkach i pracy. Niebanalny wystrój to także świetne zdjęcia z wyjazdu – ważne zwłaszcza, jeśli urlop łączysz z jakąś wyjątkową okazją. Urodziny przyjaciółki, rocznica związku a może świętujesz awans? Zwykłe cztery ściany mogą nie sprostać takim wydarzeniom!

Co sprawia, że apartament jest naprawdę glamour? Duże okna, przestrzeń, starannie dobrane dodatki – to podstawa. Efekt klasycznej elegancji zapewnia także sztukateria i dobre oświetlenie, często zapewniane przez przykuwające uwagę żyrandole i lampy.

Nowoczesne wnętrza glamour równie często czerpią ze stylu nowojorskiego, który lubi złocenia i bogato pikowane obicia mebli, jak i z industrialnych klimatów: ciemne drewno i skórzane obicia łączone są z eleganckimi dodatkami. Kojarzące się z przepychem elementy wyglądają stylowo dzięki odpowiedniej równowadze i wysokiej jakości użytych materiałów.

Noclegi z widokiem 

Kawa w łóżku z panoramą Gdańska w tle, śniadanie z widokiem na góry, wieczorna lampka wina na balkonie przy plaży… Przestrzeń, którą wybierzesz, ma ogromny wpływ na Twój wypoczynek, ale jeśli dodatkowo możesz podziwiać okolicę jeszcze zanim wyjdziesz z apartamentu, to tym bardziej glamour się poczujesz!

Pamiętaj o wygodzie

Szukając najlepszego wystroju wnętrz, nie zapominaj o wygodzie – wybierz nocleg w dogodnej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem. Pamiętaj, żeby wybrać apartamenty sprawdzonej firmy, np. Rent like home. Wszystkie oferty tego operatora najmu są w pełni wyposażone – zostały przygotowane tak, aby podczas całego pobytu gościom niczego nie brakowało. Na odwiedzających zawsze czekają ręczniki, kosmetyki, kawa, herbata oraz przyprawy. Kuchnia lub aneks (dostępne w niemal wszystkich apartamentach) posiada niezbędne sprzęty, a na dla gości dostępne jest bezpłatne