Glamour x H&M Rewear Market 2020: Wymień się szafą z influencerkami, stylistkami i redaktorkami mody. Zrób zakupy w duchu #LESSWASTE

Zawsze marzyłaś o tym, by z szaf topowych influencerek, stylistek i redaktorek mody wybrać kilka perełek? Teraz to możliwe! Wystarczy, że 26 września 2020 roku wybierzesz się do warszawskiej Elektrowni Powiśle na Rewear Market 2020 – organizowaną przez magazyn „Glamour” i markę H&M wyprzedaż szaf dziewczyn z branży mody. To doskonała okazja, by kupując ubrania i akcesoria z drugiej ręki, wesprzeć ideę #LESSWASTE. A także odświeżyć swoją garderobę na nadchodzący sezon.

Glamour x H&M Rewear Market 2020: Kto weźmie udział?

Po sukcesie ubiegłorocznego wydarzenia, z H&M postanowiliśmy połączyć siły po raz kolejny. I, podobnie jak rok temu, do współpracy zaprosiliśmy influencerów i stylistów, którym odpowiedzialna moda jest równie bliska co nam. Podczas Glamour x H&M Rewear Market 2020 będzie można więc kupić ubrania i dodatki z szaf naszych stylistek, redaktorek, a także influencerów i osób, które wiedzą, co w modzie piszczy. Na wydarzeniu pojawia się m.in.: Malwina Wędzikowska, Pani Ekscelencja, Olivia Kijo, Radek Pestka, Osi Ugonoh, Oli Kori, Paweł Zmitrowicz, Weronika Spyrka, Julia Janulewicz, Holak, Ofelia Krefft, Claudia Urta i inni. To doskonała okazja, by poznać bliżej osoby, które na co dzień obserwujemy w social mediach. Lista nazwisk wciąż rośnie, dlatego warto śledzić profil wydarzenia na Facebooku. Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

Glamour x H&M Rewear Market 2020 odbędzie się w sobotę 26 września br. na poziomie -1 Elektrowni Powiśle w Warszawie w godzinach 12.00-18.00. Wstęp jest wolny. Nasze wydarzenie zorganizowane będzie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Do dyspozycji wszystkich odwiedzających będą środki dezynfekujące, a przed wejściem będzie mierzona temperatura. Pamiętajcie, że podczas wydarzenia obowiązuje zasłonięcie nosa i ust (poprzez odpowiednie założenie maseczki lub przyłbicy).

Organizowany wspólnie z nami Rewear Market to kolejna z proekologicznych inicjatyw H&M. Marka od lat wypuszcza na rynek kolekcje uszyte z tkanin przyjaznych środowisku – pochodzących ze zrównoważonych źródeł. Od lat prowadzi także Program Recyklingu Tekstyliów, w ramach którego do sklepów stacjonarnych marki przynosić można niechciane ubrania (z dowolną metką), by zyskały nowe życie. Bo zakupy można robić odpowiedzialnie. Widzimy się! 

Jesteś Klubowiczem Premium Hello H&M Member? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! 

Weź udział w konkursie i wygraj:

– możliwość wcześniejszego wejścia na wydarzenie dla siebie i osoby towarzyszącej

Zobacz także:

– warsztaty kolażu z Augustynką dla siebie i osoby towarzyszącej

Na miejscu będą czekać na Ciebie jeszcze dodatkowe atrakcje i lunch w jednej z restauracji.

Więcej niespodzianek na miejscu!

Szczegóły znajdziesz w strefie nagród w programie lojalnościowym Hello H&M Member:

https://www2.hm.com/pl_pl/login

Nie jesteś jeszcze Klubowiczem?

Dołącz do nas za pomocą aplikacji lub na hm.com i wejdź do naszego świata mody!

https://www2.hm.com/pl_pl/login

Ten zestaw z H&M na Instagramie robi absolutną furorę! Idealna stylizacja na lato – szykowna i wygodna zarazem >>>