Radek Filipczak miał naprawdę mocne wejście. Nowy uczestnik „Love Island 5” wkroczył do willi w momencie, gdy uczestnicy musieli odpowiadać na pikantne pytania. Na jaw wyszły skrywane przez uczestników tajemnice. Wiedzieliście, że Oliwia marzy o seksie na dachu wieżowca? No to już wiecie. Okazało się zresztą, że doświadczenie w tym temacie ma Konrad. Kto ma za sobą trójkąt jak z filmu? Ku zaskoczeniu wszystkich... Robert. Nikt jednak nie przyznał się do udziału w imprezie dla swingersów. Wtedy właśnie pojawił się on – Radek. Co jeszcze wiemy na jego temat?

Radek Filipczak – ile ma lat i skąd pochodzi?

Radosław Filipczak ma 30 lat. Jest zodiakalną Rybą – urodziny obchodził 1 marca, czyli zaledwie parę dni przed swoim przyjazdem na „wyspę miłości”. Pochodzi z Otwocka, ale obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

Radek Filipczak – praca, zainteresowania

Radek przedstawia się jako przedsiębiorca. Razem ze swoim ojcem prowadzi firmę transportową. Po pracy najczęściej można go spotkać na siłowni oraz w szkole sztuk walki, gdzie zgłębia tajniki boksu i kickboxingu. Jego kolegą z sali treningowej jest zresztą narzeczony modelki Karoliny Pisarek, Roger Salla.

Radek Filipczak – związki, „Love Island”

Radek otwarcie przyznaje, że nie jest typem szczególnego romantyka, więc przyszła wybranka raczej nie ma co liczyć na codzienne bukiety. Za tow pakiecie od niego dostanie zrozumienie, swobodną atmosferę, zaufanie, wsparcie i przyjaźń. Uczestnik „Love Island 5” nie ma jednego typu urody, ale przyznaje, że większą uwagę zwraca zdecydowanie na dziewczyny z długimi włosami, aniżeli na posiadaczki krótkich fryzurek. Na pierwszym miejscu stawia poczucie humoru, energię, swobodę i umiejętność dobrej zabawy. Odrzuca go wulgarność.

Do programu zgłosił się, aby się dobrze bawić, spotkać fajnych ludzi i być może kogoś bliższego sercu. Po wejściu do willi najwięcej czasu spędził z Julią i to ją wskazał podczas swojego pierwszego przeparowania. Mina dziewczyny powiedziała jednak więcej niż tysiąc słów...

Nie wiem, czy Julia jest zadowolona - skomentowała Karolina Gilon.

Radek Filipczak – Instagram

Zdjęcia z imprez, wakacji, treningów, spotkań z przyjaciółmi... Jeśli chcecie poznać Radka od bardziej prywatnej strony, to koniecznie zajrzyjcie na jego profil w serwisie Instagram. Znajdziecie go tam pod nazwą @radekfilipczak.

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.