Young Leosia i Kacper Błoński wreszcie potwierdzili swój związek. Kilkanaście godzin temu zamieścili na Instagramie wspólne zdjęcie, na którym czule się całują. 

Young Leosia i Kacper Błoński – historia związku

O tym, że są razem pisałyśmy już na początku października, ale oni konsekwentnie milczeli i w żaden sposób tego nie potwierdzali. 

Pierwszym jasnym sygnałem, że raperkę i influencera łączy bliższa relacja była gala Fame Friday Arena. Artystka otwarcie wspierała Kacpra Błońskiego – wypowiadała się na jego temat w wywiadach i przewidywała jego zwycięstwo. To właśnie wtedy fanki i fani zaczęli snuć domysły i szukać w social mediach znaków, że Sara i Kacper mogą być parą.

Young Leosia i Kacper Błoński coraz częściej zaczęli też pojawiać się na wspólnych zdjęciach. To najbardziej sugestywne pokazał Marcin Dubiel - influencer, a prywatnie przyjaciel Kacpra. 

W połowie listopada było już prawie pewne, że Young Leosia i Kacper Błoński nie są tylko przyjaciółmi. Sara nagrała dla nowego chłopaka „Cringowy Lovesong”. I choć w utworze nie wymieniła jego imienia, czy pseudonimu, sugestie nie pozostawiły wątpliwości (influencer biorący udział we freak fightach, od pewnego czasu ukrywają związek): Jak będziesz się bić, ja zawsze w pierwszym rzędzie, jak te fanki [...] Love story jak z Hanny Montany, bo teraz się ciągle chowamy / Choć wie o nas już cała Polska, wciąż low-key wolimy być sami – pada z ust Young Leosi.

W tamtym momencie brakowało nam już tylko jednego – oficjalnego potwierdzenia.

Young Leosia i Kacper Błoński potwierdzili związek

And here it is. Young Leosia i Kacper Błoński potwierdzili związek. Zrobili to za pomocą uroczego zdjęcia, którym podzielili się na swoich instagramowych profilach. W opisie zdjęcia pojawiło się tylko serce. No cóż, kadr raczej nie pozostawił wątpliwości. Zresztą zobaczcie sami/same:

Zobacz także:

W komentarzach pod postem pojawiły się liczne gratulacje, do których oczywiście się dołączamy!