Young Leosia jest jedną z najpopularniejszych twórczyń młodego pokolenia. Raperka, pomimo swojej popularności, nie zdradza zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. Woli zachować je dla siebie. Nie wiemy też nic o jej związkach. Kiedyś mówiło się, że jest z Żabsonem (artystka współpracowała z raperem). Jednak wiemy, że jego serce zajęła Lila Janowska. Teraz fani są przekonani, że odkryli, kim jest nowy wybranek Leosi. Tego się nie spodziewacie!

Young Leosia ma nowego chłopaka. To popularny influencer

Niedawno odbyła się gala Fame Friday Arena. Artystka najbardziej dopingowała jednemu z uczestników. I był to… Kacper Błoński. Wypowiadała się na jego temat w wywiadach i przewidywała jego zwycięstwo. To oczywiście nie jest powód, aby twierdzić, że para jest razem. Ale fani zaczęli snuć domysły i przeprowadzili śledztwo.

Inny internetowy twórca, Marcin Dubiel, wstawił ostatnio Instastory, na którym widać Błońskiego i Leosię trzymających się za ręce. To wystarczyło, aby podekscytowani fani i fanki stwierdzili, że ich idole czują do siebie coś więcej niż przyjaźń. Podobno para zaczęła być razem pod koniec wakacji.

Do tego w mediach społecznościowych pojawiło się też zdjęcie tej trójki. Raperka i influencer zdecydowanie spędzają ze sobą dużo czasu. Może rzeczywiście coś jest na rzeczy? Co sądzicie o tym połączeniu?

Kacper Błoński - poprzedni związek 

Przypominamy, że Kacper był w publicznym związku z Julią Kosterą, z którą poznał się w Teamie X. Para była razem przez 3 lata - od 2019 do 2022 roku. 

Niestety życie to nie Instagram i nie wszystko jest idealne. Mieliśmy w naszym związku sporo upadków, które udawało nam się ratować. Zauważyliśmy jednak, że od jakiegoś czasu zamiast cieszyć się tą relacją wnosimy w swoje życia niepotrzebne negatywne emocje. Jestem dumny, że podeszliśmy do tego tak dojrzale i wspólnie zdecydowaliśmy się rozstać, bez żadnych kłótni i spalonych mostów – brzmi fragment oświadczenia opublikowanego przez Kacpra Błońskiego na Instagramie.