Sara Sudoł, znana jako Young Leosia z impetem podbija polską scenę muzyczną. Może poszczycić się znajomościami z największymi raperami w naszym kraju. Na Instagramie ma już rzesze fanów. Kim jest nowa twarz mediów społecznościowych i wschodząca gwiazda rapu?

Young Leosia – kariera

Zaczęło się od nagrania zwrotki w ramach Hot16Challenge. Potem przyszedł czas na singla „Wyspy” wydanego w ubiegłym roku, który zadebiutował na oficjalnym kanale Żabsona Internaziomale. Ponadto, od 2 lat koncertuje z nim jako didżejka i rozgrzewa publiczność przed jego koncertami. To pierwsza podpisana wokalistka w jego wytwórni. Sara wystąpiła gościnnie w utworze „Ulala”, gdzie „nawijała” obok Żabsona, Beteo i Borucciego – producenta Taco Hemingwaya.

Niekwestionowanym hitem stała się jej piosenka „Szklanki”, która trafiła na szczyty list Apple Music oraz Spotify, w której nawiązuje do pandemicznej rzeczywistości, tego, jak odbierają jej rówieśniczki i rówieśnicy. Młodą gwiazdę można spotkać w takich miejscach jak Mewa Towarzyska, Prozak 2.0 czy Hocki Klocki. Pojawiła się również  w wydanym niedawno teledysku Maty „Kiss cam”. Jest też współprowadzącą audycje w newonce.radio.

Young Leosia - wiek, pochodzenie, wykształcenie

Young Leosia pochodzi z Warszawy, ma 22 lata oraz 160 cm wzrostu. Wykształcenie muzyczne odebrała w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej, czego owocem jest uzyskany tam dyplom. Według niektórych internautów jej głos „jest słodszy niż krem czekoladowy”. Młoda piosenkarka może poszczycić się również zdaniem państwowego egzaminu z realizacji dźwięku. W trakcie nauki, uczyła się tańca: hip-hopu i dancehall.

Young Leosia - Instagram

Już niedługo premiera płyty różowowłosej raperki i didżejki. Jesteśmy bardzo ciekawe i ciekawi efektów jej pracy. Czy znów podbije listy przebojów? W międzyczasie Young Leosia promuje się na Instagramie, a obserwuje ją ponad 220 tysięcy użytkowników serwisu. To całkiem spore grono, jak na wschodzącą gwiazdę polskiego rapu. Jej profil znajdziecie pod nazwą @youngleosia.