Young Leosia to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Różowowłosa piosenkarka, raperka i didżejka w krótkim czasie zyskała gigantyczną rzeszę fanów, czego dowodem są jej rewelacyjne zasięgi w mediach społecznościowych oraz imponujące wyniki w serwisach streamingowych (w tym miesiącu ponad 1,4 miliona słuchaczy na Spotify). Dla wszystkich, którzy czekali na możliwość zobaczenia i posłuchania Young Leosi na żywo, mamy doskonałą wiadomość. Utalentowana 23-latka jeszcze tej jesieni wyrusza w trasę koncertową.

Serdecznie zapraszam na moje pierwsze solowe koncerty. Pracujemy nad przygotowaniami już od jakiegoś czasu, żeby pokazać Wam najwyższej jakości show taneczno-wokalne. Cały skład, który będzie dostarczał wrażeń na scenie zdradzę później. Na razie mogę wyjawić tylko, że będą z nami topowi polscy tancerze, którzy jak nikt inny czują ten hip-hop - zapowiada Young Leosia.

Young Leosia – daty i miejsca koncertów

Hulanki Tour, bo tak nazywa się debiutanckie tournée wykonawczyni kawałka „Baila Ella”, rozpoczyna się już za nieco ponad dwa tygodnie. W jego ramach charyzmatyczna artystka odwiedzi kluby muzyczne i hale widowiskowo-sportowe w największych miastach w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi Young Leosia? Już wiemy! Koncertowa rozpiska przedstawia się następująco:

  • 19.11.2021 Kraków, Studio
  • 26.11.2021 Poznań, B17
  • 03.12.2021 Warszawa, Progresja
  • 10.12.2021 Katowice, Walcownia
  • 11.12.2021 Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • 17.12.2021 Szczecin, Netto Arena
  • 18.12.2021 Gdańsk, B90

Young Leosia – bilety na Hulanki Tour

Sprzedaż biletów na koncerty Young Leosi w ramach jesiennej trasy startuje w środę 3 listopada o godzinie 14:00. Wejściówki będzie można kupić za pośrednictwem internetowej bileterii Goingapp.pl i EmpikBilety.pl. Ceny biletów mieszczą się w przedziale od 59 do 75 złotych.

Planujecie wybrać się na występ Young Leosi podczas Hulanki Tour?