Fani Yungbluda z Polski w końcu się doczekali. Zgodnie z licznymi zapewnieniami złożonymi w wywiadach i wiadomościach do swoich słuchaczy, autor hitów Parents i Cotton Candy ogłosił kolejny koncert w naszym kraju. Charyzmatyczny 23-latek wystąpi u nas w ramach swojej trasy koncertowej o nazwie Life On Mars Tour, która promuje jego wydany w grudniu 2020 roku album Weird!.

Yungblud wraca do Polski

Z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących branżę koncertową restrykcji, brytyjski gwiazdor zmuszony był przełożyć europejską część swojego wyczekiwanego tournée na przyszły rok. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. W napiętym harmonogramie utalentowanego muzyka znalazło się dzięki temu miejsce na dodatkowe występy. Tym sposobem w rozpisce pojawiły się m.in. koncerty w Belgii, Portugalii i... Polsce!

Yungblud w Warszawie 2022 - data, miejsce

Zgodnie z informacjami, które widnieją na oficjalnej stronie internetowej Dominica Harrisona – bo tak naprawdę nazywa się Yungblud – artysta ponownie odwiedzi stolicę Polski. Ogłoszony właśnie przystanek na trasie Life On Mars Tour odbędzie się 10 maja 2022 rokuWarszawskim Centrum EXPO XXI.

Jest to zdecydowanie największy obiekt, w jakim do tej pory grał Yungblud w naszym kraju. Hala może pomieścić nawet 3600 osób. W tym samym miejscu w styczniu ubiegłego roku odbył się m.in. wyprzedany koncert piosenkarki Melanie Martinez.

Yungblud w Polsce 2022 - bilety

Bilety na przyszłoroczny koncert Yungbluda w Warszawie pojawią się w sprzedaży w poniedziałek, 19 lipca o godzinie 9:00 rano polskiego czasu. Będzie można je kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej organizatora, Live Nation Polska. Ceny wejściówek na razie nie są znane.

Planujecie wybrać się na koncert Yungbluda?