Oto z czego musisz zrezygnować, co zostawiać za sobą, aby 2024 rok był dobry. Odpowiedzi szukaj zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. Dzięki tym radom 2024 będzie dla ciebie wspaniałym rokiem.

Z czego powinny zrezygnować znaki ognia: Baran, Lew, Strzelec

Jeśli twoim znakiem jest jeden ze znaków ognia, to w 2023 roku prawdopodobnie byłaś zbyt przywiązana do rzeczy, ludzi czy idei. Miałaś w sobie nierealistyczne oczekiwania. Powinnaś zostawić zarówno te, jak i wszelkie inne problemy za sobą. Czeka cię nowy początek.

Z czego powinny zrezygnować znaki powietrza: Wodnik, Bliźnięta, Waga

W 2023 roku za bardzo przejmowałaś się tym, co mówią o tobie inni. W 2024 powinnaś przestać tak bardzo przestrzegać zasad i przepisów. Będziesz miała w końcu taką możliwość, przez co poczujesz się bardziej wolna i będziesz mieć więcej swobody. Świat stoi przed tobą otworem.

Z czego powinny zrezygnować znaki wodne: Rak, Skorpion, Ryby

W 2024 roku będziesz musiała zmienić swój sposób patrzenia na świat. Pozbądź się melancholii i niezadowolenia, które wielokrotnie towarzyszyły ci w 2023. Teraz w końcu zostawisz za sobą ten dziwny okres, w którym nie było ci łatwo – zarówno z otoczeniem, jak i ludźmi wokół ciebie.

Z czego powinny zrezygnować znaki ziemi: Byk, Panna, Koziorożec

Jeśli jesteś Bykiem, Panną lub Koziorożcem, w 2024 roku będziesz musiała porzucić chęć kontroli i planowania wszystkiego z wyprzedzeniem. Nie zawsze wszystko będzie zależało od ciebie. Naucz się mówić „tak”, nawet wtedy, gdy nie jesteś do końca pewna, co cię czeka.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu