Co uszczęśliwia Barana?

Baran uwielbia rywalizację. Zawsze jest gotowy do walki, a adrenalina to jego ulubione uczucie. Dla tego znaku zodiaku najważniejsze jest zwycięstwo. Często jest niecierpliwy, a w porównaniu do innych zbyt aktywny i energiczny. Barana często uważa się za samolubnego, jednak szczególnie mu to nie przeszkadza.

Co uszczęśliwia Byka?

Byka zadowalają zmysłowe przyjemności. Ważne są dla niego harmonia i bezpieczeństwo. Jest też lojalny w związkach, czuje się maksymalnie szczęśliwy, gdy czuje się bezpiecznie. Ważny jest dla niego dom, lubi rzeczy wartościowe. Jest uparty i zdeterminowany. Ma największą moc twórczą ze wszystkich znaków zodiaku.

Co uszczęśliwia Bliźnięta?

Dla Bliźniąt najważniejszy jest przepływ informacji. Kochają być w centrum uwagi i zwyciężać. Lubią chłonąć wiedzę, a później przekazywać ją innym. Dla Bliźniąt ważna jest swoboda oraz wolność. Nienawidzą, gdy coś je ogranicza.

Co uszczęśliwia Raka?

Dla Raka liczą się tworzenie, akceptacja, przeżywanie emocji. Jeśli jest to mu dane, jest maksymalnie szczęśliwy. Ważne jest dla niego, żeby mógł opiekować się rodziną czy bliskimi. Radość Raka bierze się również z możliwości kochania i głębokiego zaangażowania.

Co uszczęśliwia Lwa?

Lew chce błyszczeć przez cały czas. Jest więc szczęśliwy, gdy otrzymuje uznanie. Dąży do osiągnięcia szczytu swojej kreatywności. Drugim najważniejszym aspektem dla tego znaku zodiaku jest posiadanie dziecka i opieka nad nim. To jego największa duma.

Co uszczęśliwia Pannę?

Dla Panny idealny porządek jest tym, co czyni ją szczęśliwą. Lubi też mieć kontrolę nad wszystkim, co ją otacza. Czerpie radość z bycia nieskazitelną. W pracy szczególnie sprawdzi się w statystyce czy we własnym biznesie.

Co uszczęśliwia Wagę?

Dla Wagi najważniejsza jest harmonia w związku. We wszystkim szuka spokoju i równowagi, nawet za wszelką cenę. Dla Wagi ważna jest również mądrość. Kocha też luksus.

Zobacz także:

Co uszczęśliwia Skorpiona?

Skorpion często działa pod wpływem emocji. Największą radość sprawia mu odkrywanie tajemnic. Uwielbia poznawać historię różnych ludzi i rozwiązywać ich problemy. Ważna jest też dla niego seksualność, dlatego dąży do idealnej relacji ze swoim partnerem/partnerką również w tym aspekcie. Skorpion lubi mieć władzę nad innymi.

Co uszczęśliwia Strzelca?

Wolność, przygoda, podróże i nauka. To są najważniejsze rzeczy dla Strzelca. Nikt nie powinien go ograniczać. Ważna jest też dla niego mądrość, lubi się uczyć. Jest wiecznym optymistą. Lubi ciągle się rozwijać i bawić się. Dla Strzelca ważne jest również to, żeby jego przyjaciele byli szczęśliwi.

Co uszczęśliwia Koziorożca?

Koziorożec to pracoholik. Całe życie nad czymś pracuje, kocha to i wie, jak to robić. W pracy lubi mieć władzę i być rozpoznawalnym. Lubi, gdy wszystko dobrze się wokół niego układa. W relacjach międzyludzkich ważne jest dla niego bezpieczeństwo.  

Co uszczęśliwia Wodnika?

Wodnik dobrze się czuje, gdy ma przestrzeń do myślenia i tworzenia różnych teorii. Lubi zadowalać nimi społeczeństwo. Ten znak zodiaku spełnia się, gdy robi coś dla innych i działa na rzecz rozwoju innych ludzi.

Co uszczęśliwia Ryby?

Dla Ryb ważne są mistycyzm i ich własny styl bycia oraz stan świadomości. Mogą osiągnąć to poprzez medytację, jednak radość odnajdują też w narkotykach. Ważne są dla nich także spokój wewnętrzny, miłość i życie w zgodzie ze sobą.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu