„Pytanie, czy Angus Cloud jest singlem, czy się z kimś spotyka, zajmuje 99 procent przestrzeni mózgowej każdego człowieka i szczerze mówiąc, kto może nas winić? Wszyscy zakochaliśmy się w jego postaci z „Euforii”, Fezco, dilerze narkotyków o złotym sercu i jego historii miłosnej ze słodką Lexi” - pisze Lucy Cocoran w swoim tekście poświęconemu 23-letniemu aktorowi w australijskim „Elle”. Cytujemy tę wypowiedź, bo trudno z nią dyskutować. Angus Cloud, ulubieniec widzów, wzbudził ostatnio ogrom emocji samym tylko faktem, że zgolił brodę. Jeśli więc mowa o tak poważnych sprawach, jak randki, miłość, związki, nie ma przeproś. Wszyscy chcemy wiedzieć. Ale ponieważ sam zainteresowany na ten temat milczy, świat szaleje i snuje przypuszczenia. Kto w ogóle brany jest pod uwagę w typowaniach?

Podejrzana numer 1: Maude Apatow

Ta możliwość rozpala wyobraźnię fanki i fanów „Fexi”. Niewykluczone, że pomiędzy odtwórcą roli Fezco i odtwórczynią roli Lexi zakwitło uczucie także w prawdziwym świecie. Plotki na ten temat nabrały siły podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, gdzie Maude Apatow i Angus Cloud pojawili się w pasujących do siebie (czy też uzupełniających się) strojach w szkocką kratę. Ale tartanowe zestawy od Thoma Browne'a (i dobrana do kompletu torebka Maude - w kształcie psa) to nie jedyna poszlaka w tym miłosnym śledztwie. Kilka dni wcześniej  para została zauważona podczas spotkania (randki?) w Nowym Jorku. A dodatkowo Cloud zamieścił na Instagramie relację,  którą opatrzył tekstem „Nowa nowojorska randka” i hasztagiem #Fexi.

O ile nam wiadomo, Apatow jest obecnie singielką. Ze swoim ostatnim chłopakiem, menedżerem talentów, Charliem Christiem, zerwała (jak wyliczyli dziennikarze portali plotkarskich) w 2019 lub 2020 roku. Od tego czasu nie pojawiła się z nikim publicznie, więc można przypuszczać, że jest otwarta na nowe relacje.

Podejrzana numer 2: Chase Sui

No dobrze, przyznajemy: ta opcja jest nieco naciągana, bo w zasadzie nie ma jakichkolwiek podstaw, żeby sądzić, że Angus Cloud i Chase Sui ze sobą randkują. A mimo to portale plotkarskie i tak węszą romans. Powód? W artykule dla magazynu „Interview” gwiazdor „Euforii” i gwiazda serialu  „Pokolenie” pozowali do sesji – tak jak w poprzednim przypadku – w pasujące do siebie stroje w szkocką kratę. Angus i Chase przeprowadzili też ze sobą (nawzajem) wywiad, w których zwierzali się ze swoich pasji. Ale czy to wystarczy, by narodziła się miłość? ;)

Podejrzana numer 2: Sydney Martin

Ostatnia podejrzana to pochodząca z Alaski modelka Sydney Martin. Być może jej nie kojarzycie, ale musicie wiedzieć, że zagrała epizod w 2. sezonie „Euforii” (w odcinku zatytułowanym „Making an Attempt to Get to Heaven Earlier than They Shut the Door”, w scenie nad basenem; w napisach została wymieniona jako „dziewczyna w bikini”). Być może to właśnie wtedy, na planie, tych dwoje się poznało. Jak podała „instagramowa królowa plotek” Deuxmoi, „coś jest” między Cloudem i Martin. Anonimowe źródło twierdziło wówczas, że Sydney subtelnie sugerowała, że jest w związku z serialowym kolegą. Następnie akcja przeniosła się do mediów społecznościowych. Najpierw „ktoś opublikował czyjegoś screena”, na którym widać obejmującą się parę. Potem, dwa dni przed premierą 2. sezonu „Euforii”, sama Sydney wrzuciła na Instagram kolaż fotek, które sugerują zażyłą relację między nimi.

A wy jak myślicie? Czy Angus Cloud spotyka się z którąś z dziewczyn?