Okazji do "złapania" słońca coraz mniej, a Wam marzy się piękna opalenizna? A może nie do końca jesteście zadowolone z dotychczasowych efektów, bo twarz wyraźnie "odcina" się od reszty ciała? Spokojnie, mamy na to sposób! Znalazłyśmy go w ofercie marki Pixie Cosmetics oferującej mineralne podkłady i pudry. To właśnie jeden z nich, czyli mineralny sypki puder modelująco rozświetlający Immediate Beauty Powder potrafi zdziałać prawdziwe cuda. I przekonałyśmy się o tym na własnej skórze!

Puder Immediate Beauty Powder, jak już sama nazwa wskazuje, ma dać natychmiastowy efekt. I w tym przypadku nie ma w tym żadnej kokieterii, bo naprawdę tak jest. Choć jego głównym zadaniem jest podkreślenie konturów i wyszczuplenie twarzy, a przy okazji nadanie jej świeżego, promiennego looku, ma on także inne zastosowanie. Sięgając po odcień Sun Kissed Beauty (co jest ważne, gdyż puder występuje również w wersji Moon Kissed Beauty) możecie uzyskać efekt opalonej skóry zaledwie kilkoma ruchami pędzla. 

Aby puder Pixie Cosmetics "opalił" Waszą twarz, potrzebujecie niewielkiej ilości produktu. Wysypujecie ją na wieczko produktu lub porcelanowe lekko głębokie naczynie, a następnie pędzlem kabuki rozprowadzacie puder równomiernie po całej twarzy. Możecie go użyć tylko na nałożony wcześniej ulubiony krem lub na podkład. Producent rekomenduje również nakładanie "na mokro", lekko zwilżonym pędzlem czy gąbeczką, co daje bardziej wyrazisty, intensywniejszy efekt i połysk. 


Marzysz o pięknej opaleniźnie? Ten naturalny produkt działa cuda! >>>

 

Puder Pixie Cosmetics Immediate Beauty Powder, czyli naturalny błyskawiczny efekt opalonej twarzy, który pokochacie! 

 

Zobacz także:

Puder Immediate Beauty Powder to produkt z bardzo skromnym, ale treściwym składem, co jest typowe dla wszystkich kosmetyków mineralnych. Choć w porównaniu z produktami innych marek jest nieco dłuższy (bywa bowiem, że podkład lub puder mineralny zawiera jedynie 3-4 pozycje w składzie), nie ma w nim nic, co budziłoby jakiekolwiek zastrzeżenia pod względem bezpieczeństwa w stosowaniu na skórę (czyli żadnej przenikającej chemii!). Puder Pixie Cosmetics zawiera mikę, tlenek cynku, lauryno luzynę zwiększającą trwałość kosmetyku, stearynian cynku, poprawiający przyczepność azotek boru, puder bambusowy, krzemionkę mającą działanie matujące oraz mączkę owsianą. Te elementy sprawdzą się w przypadku nawet wyjątkowo wymagającej i problematycznej skóry. Kosmetyki mineralne są wręcz rekomendowane osobom borykającymi się z niedoskonałościami, a szczególnie z trądzikiem. 

Puder Pixie Cosmetics Immediate Beauty Powder kupicie w sklepie internetowym marki w cenie 87 zł za opakowanie z zawartością 6,5 g produkt, a także w wybranych drogeriach, np Kontigo. Niech nie odstrasza Was nieco wyższa cena, bo gwarantujemy Wam, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Jak dla nas, brązujący puder Pixie Cosmetics to absolutny must have, który latem pozwoli uzyskać efekt naturalnej opalenizny, a zimą posłuży jako produkt do konturowania twarzy. 

To wielofunkcyjne serum jest hitem wśród internautek. Kosztuje niecałe 40 zł! >>>