Informacje o nowym filmie z Joey King, Zackiem EfronemNicole Kidman pojawiły się już w czerwcu tego roku. Wtedy nie było jednak wiadomo zbyt wiele na temat produkcji. Teraz znamy już roboczy tytuł i fabułę. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy na temat nowej komedii romantycznej Netfliksa. Mamy też zdjęcia z pierwszego dnia nagrań!

Nowy film z Zackiem Efronem i Joey King – tytuł, fabuła, reżyser

Tytuł produkcji Netfliksa nie został jeszcze oficjalnie ujawniony. Na razie funkcjonuje ona pod roboczą nazwą, jako „A Family Affair" („Rodzinny romans”). Nie wiadomo, czy tytuł się zmieni, czy pozostanie taki sam.

Film opowiadać ma o młodej kobiecie (Joey King), jej mamie (Nicole Kidman) oraz o szefie, który jest również gwiazdą filmową (Zac Efron). Pomiędzy bohaterami rozwinie się romans, a co najciekawsze nie będzie to relacja między Zackiem a Joey, jak mogłoby się wydawać, a pomiędzy Zackiem a Nicole! Postacie zmierzą się z komplikacjami w miłości, seksie i tożsamości.

To nie pierwszy raz, kiedy Zac i Nicole grają razem w jakiejś produkcji. 10 lat temu, w 2012 roku wystąpili w dreszczowcu „Pokusa”, gdzie również wcielali się w kochanków.

Za reżyserię, jak i współautorstwo scenariusza, odpowiedzialny jest Richard LaGravenese. Scenariusz napisał z Carrie Solomon, która zajmuje się teraz prequelem „Ocean’s 11” z Margot Robbie.

Nowy film z Zackiem Efronem i Joey King - pierwsze zdjęcia z planu 

Prace nad produkcją właśnie ruszyły! Na najnowszych zdjęciach z Atlanty, bo właśnie tam kręcony jest film „A Family Affair”, widzimy Joey i Zacka na planie. Na razie te dwie fotografie są jedynymi, które ujrzały światło dzienne. Nie widzimy jednak jak na planie prezentuje się Nicole Kidman. Będziemy musiały i musieli uzbroić się więc w cierpliwość.

Nowy film z Zackiem Efronem i Joey King – data premiery, zwiastun

Niestety data premiery nie jest jeszcze znana. Tym bardziej nie ma również zwiastuna, ponieważ zdjęcia rozpoczęły się dopiero wczoraj. Jednak jak tylko się pojawi będziemy, was o tym informować.

Zobacz także:

Zapowiada się kolejny hit?